Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Keveselné ezt az összeget...

Keveselné ezt az összeget szerintetek?

Figyelt kérdés

Kénytelen voltam dokit felfogadni az utolsó 3. hónapban,mert sajnos probléma adódott(ami mostmár kiderült, hogy mégsem probléma:D mindegy,ez egy másik sztori..de mostmár szeretnénk megtartani,ha így alakult)viszont az összeggel bajban vagyok.Nem tudom, melyik az a határ,aminél még nem “ciki” az összeg.

Vidéken élünk, és akit fel tudtam ilyen előrehaladott terhességnél fogadni, egy osztályvezető főorvos.

15 ezer ft nála havonta a vizsgálat.

Szerintetek mennyit rakjunk a borítékba, ti mennyit adnátok,ha meg lennétek elégedve?És ha nem?


2019. márc. 12. 12:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem írni, hogy mi max 100 ezer ft-ra gondoltunk.
2019. márc. 12. 12:49
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem mondott összeget, akkor rád van bízva.
2019. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50 ezer
2019. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha max. 100-ra gondoltál, akkor úgyis hiába írom, hogy a terhesgondozás összege szorozva tíz a jellemző. :D Bár egy kicsit sokkallanám. Az én orvosom klinika igazgató helyettes, de "csak" 12 nála egy gondozás és végül a bekészített 130-at el se fogadta, csak a csokit vette el.
2019. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Az én dokimnak 14.000 a tarifája, 100.000t szokott kèrni a szülésért, ha megkèdezi valaki. Szerintem a 100.000 elég, nem ciki. (Bp.)
2019. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Majd meglátod valójában mekkora segítség lesz szülés közben és utána is tudsz mérlegelni. Nem mindegy, hogy be sem jön (igen, ilyen is van) vagy kb az életeteket menti majd meg egy nagyon rizikós helyzetben.
2019. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is elég a 100. Nálunk is 12-15 egy vizsgálat, rákérdeztünk, 80-100 körül szokott kapni, de jelezte, hogy ez tényleg csak szokás és nem elvárás, ahogy itt nagyon viccesen írta valaki, nem teszi vissza a gyereket, ha nem kap, vagy nem annyit :)
2019. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az utolsó 3 hónapban fogadtátok fel szerintem bőven elég a 100 ezer és boldog lesz tőle.

Vidéki városban szintén osztályvezető főorvosnál szültem.11 ezer volt a vizsgálati díj úgyhogy 130 ezret adtunk neki.De az elejétől ő volt az orvosom és nagyon hálás volt érte úgyhogy tuti ,,soknak" számított amit kapott.

2019. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A terhesgondozás tízszeresét szokták. Főleg ha főorvos.
2019. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!