Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdi vagy a 11. kerületi sztk...

Érdi vagy a 11. kerületi sztk a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig 11. kerületiek voltunk, oda is jártam terhesgondozásra terhességeim alatt. De most újra babát várunk és Érdre költöztünk. A 11. kerületi sztk nagyon jó volt, felújított, tiszta stb. Viszont az érdiről semmit nem tudok, milyenek ott az állapotok? Az orvosok? Kihez menjek/ne menjek? Minden vizsgálatot megcsinálnak ott? A kismamáknak van valami "elsőbbség" pl vérvételnél? Arra gondolok, hogy pl a 11. kerben volt egy gomb, amit a kisgyerekesek és a kismamák megnyomhattak, így másfél óra helyett kb 10 percet kellett várni. Bármilyen infot megköszönök!
2019. márc. 15. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Én felhívtam őket, és mivel szabad orvosválasztás van az országban, bejelentkeztem terhessegmegállapitasra. Megkérdezték, kihez szeretnék menni, milyen időpontban. Ha az orvos tömve van, akkor megmondják, mikor van hozzá legközelebb időpont.

Lehet menni sztk alapon, és nem bunkók egyáltalán. Szerencsére a nogyogyasz nem lakcim szerint van, és elég sokan jarnak at erdrol battara dokihoz.

2019. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most akkor mégis lehet? Ha érdi lakcímem van, mehetek pesti sztk terhesgondozásra?
2019. márc. 17. 16:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja én a battairol beszelek. A pestit nem tudom.
2019. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapon, minden rendeléshez és a laborhoz is ez van írva: "Területen kívüli betegek fogadása elfogadott "Befogadási kérelemhez" kötött."

[link]

2019. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!