Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhelésses cukornál, ha a...

Terhelésses cukornál, ha a vérvételek között mozog az ember, akkor az eredmény is alacsonyabb lesz (mm. A cukorszint), mert ugyebár mozog az ember. Ezért nem engedik sok helyen el a kismamákat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen igen.
2019. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem anno 6 éve azt mondta a védőnő hogy kicsit sétálgassak akkor nem lesz olyan magas az érték
2019. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
2, értelmes védőnőd volt. Nem az a lényeg hogy alacsony legyen hanem hogy kiderüljön, ha gond van. Ha nem vagy gdm-es akkor mozgás nélkül is határon belül lesz a cukrod. Ha az vagy, de "lemozgod", akkor csak elfedted
2019. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedono mondta, ott kell ulni. A vervetelen meg, hogy haza lehet menni es idore cissza menni a lotyi ivas utan
2019. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Második, az ilyen védőnőt ott helyben rúgatnám ki. Ahogy előttem is mondták nem az a fontos, hogy jó eredmény legyen, hanem ha baj van, akkor közbe lehessen avatkozni, és ne legyen komplikáció szülésnél, baja a babának, stb...jesszus.

Hivatalosan ott kéne ülni, végig, mert ez a lényege. Az elbagatellizálós helyeken mondják, hogy menjél nyugodtan, akik tojnak a terhességi cukor következményeire. Mindenki döntse el, hogy neki fontos-e...

2019. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Nekem azt mondták, ha van kísérő mehetek, aki egyedül van azt szokták marasztalni, nehogy rosszul legyen valahol.

Ha rossz az értéked azt egy kis sétával nem fogod tudni lemozogni...

2019. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 perc sétára lakok a nőgyógyásztól. Én hazamentem arra a 2 órára, otthon lefeküdtem aludni, majd visszasétáltam. 120 percesem igy 7,8 lett. Szóval GDM.
2019. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Ezzel azt akartam mondani hogy engem is úgy engedtek haza hogy csak ennyit sétálhattam, többet nem mert az mar nagyban befolyásolta volna az eredményt.
2019. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha rossz az értéked azt egy kis sétával nem fogod tudni lemozogni..."


Dehogynem. Egy végigdiétázott terhesség után mondom, simán lehet egy kis sétával akkora vc esést elérni.

(Ha diéta mellett kiugrott az érték, ez volt a diabos javaslata, hogy gyorsan újra a normál értékre kerüljön).

Egyébként valószínűleg az első terhességemnél pont azért nem derült ki a gdm, mert hazasétáltam (10 perc plusz ennyi vissza). Akkor nem tudtam, hogy tilos. 7,5 lett az eredmény. Tuti 7,8 felett lett volna mozgás nélkül.

2019. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!