Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bejelentett LAKCÍM nélküli...

Bejelentett LAKCÍM nélküli terhes gondozás lehetséges?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok februártól a kisfiammal és a párommal. Ő már korábban is itt lakott albérletben. A bérleti szerződésen rajta vagyunk, de a főbérlő nem akar bejelenteni. Vidéki lakcímünk van ami nagyon messze van innen. Fogja ez befolyásolni a további dolgokat vagy megfelel ha szerepelünk a szerződésen.
2019. jún. 19. 11:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Szulesnel, ha aktivan vajudva mesz be, akkor ellatasi kotelezettseguk van akkor is, ha nem a korzetes korhazba mesz.
2019. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Tapasztalatból mondom, hogy tőlem nem fogadták el a bérleti szerződést. Hiába hivatkoztam erre.
2019. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
13:07-es lehet, hogy el látnak, de lehet, hogy tovább szállítanak utána. Ezt se tudom sajnos. A másik pedig az, hogy az előző szülésemkor járni alig bírtam nem, hogy utazgatni 150 kilométert intézni a kötelező papírokat például a picinek. Emiatt tettem fel a kérdést.
2019. jún. 19. 13:12
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
6# ne irogass már hülyeségeket... Persze hogy nekik kell intézni.. Csak épp a tulajnak alá kell írni!
2019. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jó 74 százalékos, neked nem intéztél el, akkor a kérdező meg se próbálja?

Ott a szabály rá, hogy elég.

Még nyekeghetünk itt, hogy mi legyen, amikor simán elintézhető lenne, sőt elvileg kötelező is elintézni.

Ha az ügyintéző pampog, hogy de kell, akkor meg kell mutatni neki ezt. Nem ezt amit én írtam, hanem a kormányablak hivatalos oldalán. Ott van. Onnan másoltam. Első találat googlen. Ha még pampog hívni kell a felettesét, aki talán képben van a szabályaikkal.

2019. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
#14 nem írpgagok hülyeséget, olvasd már el mit írtam bzki! Évekkel ezelőtti szabályokkal jöttök. Elég a szerződés, ha az normálisan van megírva.
2019. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Amugy ez érdekes, mert én pl nem abba a városba jártam terhesgondozásra, ahol lakom, mert itt pocsék az sztk. A máaik városban kedvesen fogadtak, és odafigyeltek rám, és nem küldtek el mert a másik városban lakom. Mivel ugye szabad orvosválasztás van.

Továbbmegyek. Ahol lakom ott nem az a háziorvosom, aki a körzetes, hanem ahol régen laktam. Sehol nem ért semmilyen megkülönböztetés.

2019. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elég a két tanúval aláírt szerződés, de sok kormányablakban kekeckednek. Ne hagyd magad. Én ombudsmani állásfoglalással mentem vissza a 14. kerületbe, ha azt sem fogadták volna el, az ombudsman vizsgálatot indított volna. Ez 2014-ben volt.
2019. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2014 óta változott a szabályozás.
2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szallithatnak at vajudo not, el kell, hogy lassanak, torvenyben foglalt ellatasi kotelezettseguk van.
2019. jún. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!