Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek pozitív lett a kenet...

Akinek pozitív lett a kenet vétel eredménye és császárral szült lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés

Illetve akinek leflokint írt fel a doki, okozott e gondot a babánál?


37-38 hetes vagyok. (Fehérvári szerint 37, veszprémi kórház szerint 38)


2019. jún. 24. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt. Kaptam antibiotikumot nem szedtem sokáig mert hasmenesem volt tole. Programozott csaszarral született a fiam. Volt hasmenese amit kezeltek neki. Infúziót kapott 2 napig. Igazából kutya baja se volt más. Minden labor értéke tökéletes volt. Nagy súllyal született de a cukorja is rendben volt pedig mondták hogy azt befolyásolhatja az antibiotikum. Könnyű szülést! Ja és nem Veszprémben hanem egy kisebb városi kórházban szültem
2019. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyik doki azt mondja szedjem a másik azt, hogy ne. Mert majd kapok infúzióban antin.t. Nekem is program császárom lesz 5.-én de nem mondták el, hogy a babára ez milyen hatással van. Tovább bent kellett maradnotok miatta? Vagy a rendes 3 nap után hazaengedtek?
2019. jún. 26. 19:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Antib-t.
2019. jún. 26. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még akkor el kellett kezdeni a kezelést amikor megjott az eredmény. Abszurde semmi más gond nem volt csak a hasmenés. Átvittek másik kórházba de nem ezért így is a szokásos 7 napot voltunk bent. Igen abban a kórházban (7 éve) még ez volt a szokás.. Semmi gond nem volt. Könnyű szülést!
2019. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!