Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkaptátok az orvosotok...

Megkaptátok az orvosotok telefonszámát, mennyire készséges veletek?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz járok, a rendelőben heti kétszer rendel. Csak az e-mail címét kaptam meg, telefonszámot nem, pedig sajnos nem problémamentes a terhességem. Egyébként még e-mailen sem zavartam sosem. Most is felmerült egy probléma és jó lett volna beszélni vele, hogy mi legyen. Kénytelen leszek ügyeletre menni, ahol szerintem az égvilágon semmit sem fognak velem csinálni. :(

2019. júl. 17. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Túlzásba viszik az aggódást a kismamák, minden szarral bármilyen időpontban képesek telefonálgatni. Gondolom azért nem adta meg. Honnan tudod, hogy az ügyelet semmit nem csinál? A magánorvos sem tud, pláne, ha pont másik városban van.
2019. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam.De mikor gond volt nem telefonáltam neki ,hanem befutottam az 5 percre lévő kórházba inkább.Az ügyeletes orvos megkérdezte behívja e ,hogy megnézzen de mondtam ,hogy inkább a babát nézze, mert az jobban érdekel, hogy ő jól van ,minthogy melyik orvos nézi.Felénk mondjuk senkiről sem hallani igazán negatív dolgot viszonylag nagy a ,,verseny" köztük, így alapos munkát végeznek nem linkelik el a dolgokat.
2019. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és attól függetlenül, hogy nem a betege voltam bent tartott 4 nap megfigyelésre, mert véreztem.Megkaptam a megfelelő ellátást a saját orvosom szerint is.
2019. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam meg és meg is értem, mert a kismamák 99%-a olyan, hogy minden keresztbeállt finggal felhívná vasárnapi ebéd közben is. Háromszor voltam terhes, voltam többször ügyeleten, ha munkaidőn kívül észleltem problémát. Az ügyeletes orvos el tudja dönteni, hogy valóban baj van-e, kell-e értesíteni a dokimat. Egyszer sajnos valóban arra volt szükség, hogy értesítsék, de a többi esetben az ügyeletes orvos is teljesen meg tudott nyugtatni. Amúgy mi a problémád?
2019. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Meg, hiszen úgy kell időpontot kérni, 2 terhesség alatt 1x hívtam ezen kívül más miatt
2019. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Furcsállom, hogy nem adta meg a telefonszámát. Akkor hogy kérsz tőle időpontot? Nem tudom, melyik megye, de ha Googliban rákeresel a nevére, ott a legtöbb nőgyógyásznak fel van tüntetve a magánrendelési ideje és a telefonszáma is. Ha már alkalmanként elkér 8-10 ezer forintot, akkor szerintem alap, hogy elérhető legyen telefonon.

Egyébként tényleg fent vannak a neten, ha jó orvos. Írj, hogy megtaláltad-e.

2019. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Recepciós telefonszáma van meg. A terhesgondozás ára 18 ezer forint. Én csak sokallom ezért a szolgáltatásért.
2019. júl. 17. 12:35
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
6-os! Én sem arra gondoltam, hogy minden szarért hívogassa az emberlánya az orvosát, de ha baj van, akkor ő ismeri a kórtörténetet, a terhesség menetét. Akár telefonon is tud tanácsot adni, nem kell feltétlenül minden hülyeséggel hozzá fordulni. A kérdező írja is, hogy nem problémamentes a terhessége. Az orvosa elvállalta a gondozását. Alap a telefonszám. Ráadásul írja, hogy nem zaklatta eddig még e-mail-ben sem.
2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem adta meg, ha gond volt, márpedig volt akkor az asszisztensét hívhattam. Rajta keresztül kommunikáltunk. Időpontot is az asszisztens adott, nem a doki. Viszont mikor nagy baj volt, akkor 20 percen belül ott volt.
2019. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Benéztem, 4-esnek szántam a válaszom.

Kérdező, alkalmanként 18 ezer nagyon sok!

2019. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!