Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkaptátok az orvosotok...

Megkaptátok az orvosotok telefonszámát, mennyire készséges veletek?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz járok, a rendelőben heti kétszer rendel. Csak az e-mail címét kaptam meg, telefonszámot nem, pedig sajnos nem problémamentes a terhességem. Egyébként még e-mailen sem zavartam sosem. Most is felmerült egy probléma és jó lett volna beszélni vele, hogy mi legyen. Kénytelen leszek ügyeletre menni, ahol szerintem az égvilágon semmit sem fognak velem csinálni. :(

2019. júl. 17. 12:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Irj neki email-t, lehet hogy hamar reagal.

Ird bele a telefonszamodat, hogy tudjon hivni teged, ha akar.

Nekem pl a legutobbi dokim szama megvolt, de adott email cimet is, hogy leleteket kuldjek neki es mas miatt is irjak, ha kell. Azt mondt, hogy a telefonszamot az adszisztens kezeli, az emailt egybol o olvassa, szoval neha az a gyorsabb.

Nekem max fel oran belul reagalt a doki az emailre is.

2019. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg van a száma és ő veszi fel. Második baba, így van némi tapasztalatom. Egyszer hívtam Pünkösd után, mert sürgősségi ellátásra kellett besuhannunk a kórházba a hosszú hétvégén és egyszer a vércsoport papírom miatt. A fiamnál tök negatív volt, a mostani terhességnél már termeltem ellenanyagot és arra voltam kíváncsi, hogy ilyenkor mi van.
2019. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!