Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Barátnőm el akarja vetetni a...

Barátnőm el akarja vetetni a babánkat, de nem tudnék ezek után vele lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő 19 én pedig 22. Lehet furcsa, mert ez általában fordítva szokott lenni, de érzem, hogy most ezt nem szabad megcsinálni, mivel nagy hibát fogok/fogunk elkövetni vele és egészséges minden téren barátnőm is meg persze 100%, hogy tőlem van a gyerek... Mitévő legyek?

2020. jan. 30. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz tenni semmit. Az ő döntése. Ha nem akar még gyereket ne is erőltesd, annak nem mindig van jó vége. A másik,hogy lehet ő nem érzi ehhez elég stabilnak a kapcsolatot. Nekem is volt több hosszú kapcsolatom,de egyiknél sem vállaltam volna babát mert valahogy nem éreztem úgy. Most jött el az ideje,most érzem magam és a kapcsolatomat is annyira stabilnak,hogy akarjak babát. És már 31 vagyok.. valakinél ez később jön,valakinél hamarabb. Ha emiatt csalódsz,akkor hagyjátok egymást és keressetek más partnert,akivel egyeznek a terveitek,igényeitek.
2020. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

1es

A gyilkos az,aki megszüli a babát és utána megfolytja vagy kib..ssza az erdőbe.

Nem vagyok abortusz párti, a védekezést kellene sulykolni a fiatalokba..

De ha ennyi esze volt vagy becsúszott és masszívan elutasítja,hogy gyereke legyen,akkor inkább vetesse el pár hetesen..

2020. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ebből minden bizonnyal szakítás lesz, de nagyon fiatal még a barátnőd, azt mondom fogadd el a döntését. Egyebet úgysem tehetsz, próbáld megérteni az ő szempontjait is. Van, vagy lenne erre még időtök, ha ő úgy érzi hogy nem áll még készen erre, azt tudomásul kell venni. Aztán ha túl tudod magad tenni rajta akkor maradtok együtt, ha nem akkor meg lépj tovább.
2020. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ötös¡ te most remélem hulyeskedsz, a gyerek egy áldás konkrétan, isten ajándéka, nem vagyok hívő de még én is így gondolom, erre születünk valójában meg nehogy azt hidd, hogy akkor teher lenne neki kilenc hónapig a szíve alatt hordani mivel ő egyetemista én pedig dolgozok mióta végeztem a felsőokatassal. És egyáltalán nem akarom rá erőltetn, át gondoltam, szeretem én annyira, hogy el nézzem neki ezt azthiszem... Nem akartam ez első gyerekem megölni. Köszönöm a normális válaszokat! Sokat segítettetek.
2020. jan. 30. 15:37
 5/25 A kérdező kommentje:
Akiben már ennyire nincs meg a tisztelet és alazat az emberi biológia és a gyermekáldás iránt, hogy parazitanak hív egy babát az meg is érdemelné, hogy ne legyen neki része benne.
2020. jan. 30. 15:40
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem rossz kategória, mit vártál a tiniktől hogy majd hátba veregetnek?

Miért nem védekeztetek, egyébként beszéljétek meg rendesen halgassátok meg egymás érveit és ha ott hagyod ezért akkor nem vagy normális

Nem mindenkinej csak annyi az álma hogy anya legyen, vannak akik szeretnének többek lenni és befejezni a tanulmányaikat legalább

2020. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

Isten nem létezik.

A gyerek nem áldás, legfeljebb annak hiszi az ember, de a korrektség nevében kezeljük semlegesen.

Így is 2x annyian vagyunk a bolygón mint kellene.

Úgy szaporodik az emberi faj mint valami vírus a bolygón és éli fel az egészet.



Az jó, ha átgondoltad és elfogadod a döntését, azt jelenti hogy nem vagy teljesen reménytelen!

2020. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

8as

Igazad van. De nem gondolnám,hogy ezt pont egy magyar embernek kellene felróni.

Nem itt van túl sok szaporulat..

Kína, India,Afrika... inkább ott kellene ezt valahogy tudatosítani. Meg itthon,bizonyos rétegnél,akik a csp.miatt potyogtatnak 6 pulyát a semmibe.

1-2 gyerek lenne mindenkinél,hamar beállna az egyensúly.

2020. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

1. - az abortusz NEM GYILKOSSÁG

2. - talán előbb hagy fejezze már be barátnőd is az egyetemet, ahogy állítólag te azt tetted! Te könnyen beszélsz, de ő lesz az aki 0 végzetséggel ki lesz téve a tőled való anyagi függésnek, ő lesz aki majd bajlódik a gyerekkel, neki kell majd otthon lenni vele, stb stb.. Iszonyatosan buta és önző vagy....

Plusz baromi fiatalok vagytok...

Te férfiként könnyen vagy - gondolsz egyet és lelépsz, ő lesz aki ott marad egy nem akart gyerekkel, a nagy büdös semmire. Ezt kellene felfogniuk. Tudom tudom, most fűt fát ígérsz, meg te nem olyan vagy- de, ilyenek vagytok sajnos a legtöbben. Még ha 32 évesen mondanád ezeket, azt akár el is hinném... De 22 évesen? És mióta dolgozol, fél éve?

Mitek van egyáltalán amire ennyire meg kellene tartani a gyereket? Ne nevetés már...

Őszintén? Szerintem akkor jár a legjobban barátnőd ha elveteti és téged meg elhagy.

2020. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Hagyd ott, hamar találsz majd egy normálisat.
2020. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!