Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta! Lehet kérni...

Abortusztabletta! Lehet kérni nőgyógyásztól? Kinek írják fel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy terhes vagyok, holnap csinálok tesztet, 2 héttel ezelőtt volt szexuális kapcsolatom védekezés nélkül. Felkészülök a legrosszabb eshetőségre, az abortuszra. Arra hogy megtartsam, megszüljem az esély 0. Az abortusztablettát kinek írjak fel? Milyen indokkal? Lehet kérni a nőgyógyásznál ha elmondom hogy el akarom vetetni? Sajnos nem vagyok jártas a témában. 18/L
2020. márc. 8. 21:38
 1/7 anonim válasza:
0%
Elvileg Mo.-on csak Pesten kapható...
2020. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy tudtam, hogy egyáltalán nem kapható itthon ilyen gyógyszer.

Esemény utáni tabletta van, azt az aktust követően 72 óráig lehet bevenni, erről már nyílván lekéstél.

Abortusz maradt. Ezt kórházban egy nap alatt elvégzik. Elmúltál már 18 éves?


Megcsinálod a tesztet, ha pozitív elmész nőgyógyászhoz és elmondja a teendőid. Ha bármi kérdésed van, írd nyugodtan.

2020. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Magyarországon nincs abortusztabletta.
2020. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha abortusz tablettát akarsz Bécsbe kell menned és nem lesz olcsó

Itthon csak rendes abortuszt (műtéti) végeznek és legalább 39 ezerbe kerül

A helyedben elkezdenék gyűjteni


Ha pozitívat tesztelsz, akkor elmész a nőgyógyászhoz megmondod neki hogy nem akarod, ő pedig elmondja a további teendőket

2020. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Márpedig Magyarországon van ilyen tabletta, egy ismerősömnek Kecskeméten adta a nőgyógyász.
2020. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Tényt közöltem, ezért kell lepontozni? Nekem sem tetszik, hogy adnak ilyen tablettát, de ez tény.
2020. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert baj hogy adnak ilyen tablettat? Igaz nem otthon elek, de Marcius vegen sajnos nekem is bekellett vennem egy ilyen tablettat mert nem fejlodott tovabb a baba sajnos. A tabletta beszedese elott 1 hettel mondtak meg hogy nincs szivhang. Az az 1 het maga volt a pokol. Ha nem kaptam volna gyogyszert meg hetekig bennem lehetett volna a halott magzat amig ugy nem dont hogy kijon. Ez az 1 het is egy orokkevalosagnak tunt, nem kivanom senkinek sem.
2020. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!