Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok és még soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és még soha nem voltam nőgyógyásznál. Van barátom és már nagyon akarjuk AZT csinálni de nagyon félek a nőgyógyásztól. Elég a gumi vagy kötelező elmenni a nőgyógyászhoz? Vagy ha csináljuk AZT akkor ráér pár hónap múlva elmenni nődokihoz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem igazán értem miért akarsz nőgyógyászhoz menni? Talán valami gondod van?

Én egyszer voltam nőgyógyásznál, de akkor is csak azért mert muszály volt. Azon kívül soha. Pedig rendszeres szexuális életet élek a párommal.

2016. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van rá anyagi lehetőséged, akkor érdemes lenne azért elmenned, h megkapd a hpv elleni védőoltást! Az egy plusz dolog, h egyúttal beállíthatjátok h milyenfogamzásgátló lenne neked jó, s akkor nem kell óvszerre gondolnotok. Bármikor szexelhettek 😉
2016. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azért mert sokan ajánlották hogy az első szex után elkell menni nőgyógyászhoz. Anyám meg barátnőm is ezt mondta. amúgy én is meg a barátom is szűzek vagyunk. De persze ha csinálnánk akkor csak gumival csinálnánk
2016. febr. 10. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs panaszod akkor én sem értem minek a doki. A tabletta szerintem csak méreg, a gumi is teljesen biztonságos, csak be kell tartani bizonyos szabályokat vele, de az rajta van a papírján is 😊
2016. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm ajánlotta hogy az első után mindenképp érdemes emenni nődokihoz meg rákszűrésre. de semmi panaszom nincs. csak soha nem voltam nőgyógyásznál és már 20 év felett vagyok
2016. febr. 10. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes. Nekem senki nem mondta soha, hogy szex után nőgyógyász. Minek? Nem igazán értem. Ha nincs gondom minek mennyek el? Méhnyakrák szűrés ellen pedig én kaptam oltást szóval egyenlőre az miatt sem kell mennem. Bár nem is mennék. A testem majd szól ha valami nem stimmel. Nem értem minek a nődoki. Bocsi a bugyuta válaszért, de tényleg nem értem. :/ :)
2016. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs panaszod, akkor minek szex előtt elmenni? Szerintem is jobb a gumi, nem mérgezi a fogamzásgátló a szervezetedet. Miután megkezdtétek a szexuális életet viszont ajánlatos pár hónap múlva elmenni rákszűrésre és után évente 1-szer, ha nincs semmi baj. Azért fontos, mert a szervezet általában akkor jelez, amikor már késő, rendszeres szűréssel viszont felfedezhető időben a baj.

Első helyében ezért sem dicsekednék azzal, hogy rendszeres szexuális élet mellett nem jár kontrollra.

2016. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%

Amíg nem mered leírni, hogy "lefekszünk egymással", "szeretkezni fogunk" vagy "szexelni szeretnénk", esetleg "dugni akarunk végre", addig ne csináljátok AZT.

Még nem vagy érett hozzá fejben, csak testben.

A nőgyógyász ettől függetlenül jó ötlet.

2016. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!