Hogyan tudnék dönteni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok

És 10 hetes terhes

A párom nagyon nem akarja a babát és könyörög, hogy vetessem el

Vagy ha nem elhagy

Igazából megtudnám tartani

Segítene a családom

De a páromat nagyon szeretem

Ti hogy döntenétek?



2020. jún. 20. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%

Elküldeném a fenébe.

A babámat megtartanám.

Felelőtlen, önző alakot nem tartanék meg magam mellett.

Gondolkodott volna előbb.


A gyermeked már kifejlődött ember, már ott mocorog, rugdos, úszkál

a pocakodban.

Ne veszítsd el a fejed.


Amint elvetetnéd a gyermeketeket, 100%, hogy elhagyna!!!


Férfit annyit kapsz, amennyi csillag az égen. Társat is fogsz találni magadnak, gyermek mellé is.


De a gyermekedet nem tudod helyettesíteni senkivel.

2020. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

"A 10. hétre a magzat összes létfontosságú szerve kialakult, és megkezdik összehangolt, közös működésüket. Az agy rohamos fejlődésnek indul: percenként 250 000 idegsejt jön létre az embrionális agyban! Ha a kicsi fiú lesz, a herék megkezdik a tesztoszteron hormon termelését. A külső felépítés is folyamatosan változik, már kialakult a legtöbb ízület: a váll, a könyök, a csukló, a térd és a boka éppúgy, mint az ujjak és a lábujjak. Ez a hét több szempontból is vízválasztó a terhesség szempontjából: a hét végére befejeződik az embrionális szakasz, és kezdetét veszi hivatalosan a magzati periódus. Ez azt is jelenti, hogy ezt követően a veleszületett rendellenességek kialakulására már igen kevés esély van."



Megtartanám mindenképpen.

A pasast meg én rúgnám ki, már ma.

Nehogy azt hidd, hogy veszítenél vele bármit is.

Lehet, hogy ha elveteted, neked többet nem lehetne

gyereked. Nem egy eset van rá, sajnos.

Ő meg utána elhagyna, mert már csak azért van melletted, hogy kikönyörögje, vetesd el.


De mondok egy másik példát is. A lány elvetette, mert a pasas

nem akarta. Együtt maradtak. Később a pasas már akart volna, de a lánynak nem lehetett többé gyereke, nem maradtak meg, mindig elvetélt.

Ezért a pasas elhagyta.


Ne kockáztass!!!


Egyetlen egy pasas sem ér annyit, mint a gyermeked.

2020. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha te szeretnéd ezt a babát és még segítséged is van akkor tartsd meg.

Ha elveteted kényszerből azon nem fogod tudni túltenni magad. Mindig azon fog járni az eszed hogy mennyi idős lenne.

Az ilyen ember meg nem apának való. A gyerektartast majd fizetheti! Hidd el találsz majd olyat aki elfogad a babával együtt.

2020. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos, hogy nem tudnám ugyanúgy szeretni tovább a páromat ha elvetetném miatta a babát. Gondolom ő is hasonló korban van, mint te. Valamilyen szinten őt is megértem, hogy még élni szeretne de talán gondolkozott volna akkor amikor elfelejtett a kukijára gumit húzni. Kérdező ezt csak Te tudod eldönteni, hogy neked melyik okozna nagyobb fájdalmat. Elveszteni a babát vagy a pasit (akiből tényleg lehet még egy jó pár életed során...viszont gyerekből nem biztos). Kitartást!
2020. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

Te hiába szereted a párodat, ha ő nem szeret.

Ha érzelmileg zsarol..


Elhagyna, ha megszülöd, akkor nem szeret.


Tehát az biztos, hogy nem maradnánk együtt.

A gyerek megtartása pedig teljesen rajtad múlik, hogy te szeretnéd-e

2020. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

A párom 32 éves😞

Nem tudom mitévő legyek

Tényleg😭

2020. jún. 20. 16:21
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a kapcsolatnak szerintem ígyis-úgyis vége. Sajnos egy ilyen komoly dolog, amiben ráadásul nem is értetek egyet, nyomot hagy a kapcsolatban. Bárhogy is fogsz dönteni.
2020. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Erre nekem a házasságom is ráment, pedig sok közös boldog év volt mögöttünk.

Tervezetlen baba volt, én sem akartam több gyereket, de nem tudtam megtenni...

Baba hamarosan megszületik, férjemmel külön élünk...

2020. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Megtartanám a babát.
2020. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy az utolsó válaszoló írta, szerintem sincs már értelme ennek a kapcsolatnak, akárhogy is döntesz. Ha elveteted, akkor sem lesz már olyan a viszony köztetek, hogy sokáig tartson. Szóval itt csak rajtad múlik, hogy ha segítséggel, de tudod vállalni, és szeretnéd is egyedülálló anyaként felnevelni, akkor tartsd meg.
2020. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!