Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A delpesti kórházban abortuszn...

A delpesti kórházban abortusznál mennyire nézik hogy műköröm van igaz hogy azzal nem csinálják meg a műtétet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem ebben a kórházban, nem most és nem abortuszom volt, hanem másféle műtétem volt, de még géllakkom sem lehetett.
2020. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyik kórházban sem lehet műköröm, de még festés sem! Ugyanis a cyanozis, a rossz oxigén ellátottság látszik a körmökön, onnan is diagnosztizálják.
2020. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Hármas, én is így tudom, bár volt egy olyan esetem, hogy a nővér a műtét előtt rá sem nézett a körmömre (pedig előtte nap géllakkoztattam). Igaz, csak egy kisebb ambuláns műtét volt, helyi érzéstelenítésben.
2020. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj, hogy nem figyelnek rá, mivel ha műtenek, akkor a szájat, az altató maszk miatt nem láthatják, tehát a körmöt nézik meg.

Én még így tanultam az eü. suliban -igaz jó régen volt-, sajnálatos, ha erre már nem fordítanak figyelmet.

2020. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem altattak, csak helyi érzéstelenítés volt.
2020. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

nem lehet rajtad!

a fentebb említettek és természetesen a fertőzés veszély miatt.

akármennyire is jól mosod meg fog rajta maradni kórokozó


sajnálom a gyereket :(

2020. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A gyereket én is de sajnos tudo szűrőn voltam gyógyszert szedtem úgy csúszott be és nem biztos hogy egészeges is lenne
2020. szept. 30. 10:17
 8/13 anonim válasza:
8%

Hat, azt egy genetikai diagnosztika meg tudja mondani, hogy egeszseges-e es olyant csinalnak sok helyen.

Azert egy muvi vetelesnek mindig van kockazata az anyara es a kovetkezo gyerekre. Pl nagynenemnek az abortusza utan kozoltek, hogy akkor bocsi, de gyerek ezutan mar nem is lesz. De igenybeveszi a hormonrendszert, a mehet satobbi.

2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell a rémisztgetés, a mai modern technológia mellett nagyon minimális az esély a meddőségre vagy bármi más szövődményre, egyszerűen elenyésző.

Egy szülés is igénybeveszi a méhet és a hormonrendszert is, sokkal jobban, mint egy abortusz.


Kérdező, elvileg nem szabadna semmi legyen a körmödön, valóban sajnálatos ha manapság nem figyelnek erre eléggé.

2020. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg próbálom fel feszíteni
2020. okt. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!