Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Diákként más árkategória van...

Diákként más árkategória van az abortusznál? Ha igen, kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Na figyelj 10-es majd ha lesz hátterem és pl nem egy koliban fogok lakni egyszobában 3 másik lánnyal akkor, ja és nem kb 20 leszek akkor megfontolom az élet csodáját addig viszont mutogasd a filmedet másoknak. Ez mindenkinek a maga döntése és se neked se másnak nincs joga itélkezni fölötte.
2021. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Jól vagy? Úgy látom, kissé érzékenyen érintett ez az ügy.
2021. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Jól (mondjuk) csak felidegesített a dolog, feltesz egy kérdést erre random leirja élete sztoriját. Nagyon idegesítő tud lenni egyszer fel tettem ebben a témában egy kérdést és még hónapokkal később is kaptam az üzeneteket hogy ne vetesd el ez meg ez a szervezet segíthet.


Rühellem amikor az abortusz ellenesek jönnek ezekkel a szövegekkel videókkal így próbálva meg hatni rád hogy bűntudatod legyen és megszülj egy gyereket akit nem akarsz. Nem értem miért nem lehet elfogadni más döntését miért kell megpróbálni ilyen undorító módon manipulálni hogy meg gondolja magát? Ha azt kérné hogy segítsenek mert megakarja szülni vagy tartani akkor jöjjenek segítsenek ne akkor mikor senki sme hívja őket.

2021. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
13. Belegondolva igaz az, hogy ha egy idegen ember próbál lebeszélni az abortuszról különböző tanácsokkal, "segítség" cím szó alatt, az nagyon nem segítség, mivel biztos, hogyha érdekelne a dolog, te is utána tudnál nézni. Két szón kívül nem tesz többet hozzá a dologhoz, nem támogat se anyagilag, se babaholmikkal, se egészségügyileg, úgyhogy tényleg jobb lenne, ha hallgatna. Sajnálom, hogy téged anno nem érettek meg, tényleg néha jobb lenne az, hogy ha az emberek nem értenek meg valamit, akkor ne szóljanak bele, mert szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy magának mi a jó.
2021. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pontosan 14, köszönöm
2021. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!