Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Történt egy kis baleset. Mi a...

Történt egy kis baleset. Mi a véleményetek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hétfőn történt a baj, kiszakadt az óvszer. Húsvét miatt, nem tudtam csak másnap (kb. 24 óra elteltével) bevenni az esemény utánit (Rigesoft márkájút). Elolvastam rendesen a leírást, írtak egy csomó lehetséges mellékhatást. Ezekből kb. semmit nem éreztem, maximum egy pici émelygést. Most kell, majd megjönnie, viszont, ha keddig nem jön és lejár a 2 hét, akkor veszek terhességi tesztet. Csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi az egész dologgal kapcsolatban, mert elég tanácstalan vagyok.

2021. ápr. 17. 02:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
En is vettem mar be, de masik fajtát. En nagyon szarul voltam tole, a mensim viszont abban a hónapban teljesen felborult. Egy ismerősöm pedig semmilyen mellekhatast nem tapasztalt. Ez nem azt jelenti, hogy nala nem hatott, csak masok vagyunk. Ha a mensid nem jon meg idoben, akkor se kell aggodni, le van irva hogy ez is normalis, sot a pecsetelo vérzés is (random egy csík)
2021. ápr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze a teszt nem art, de ne gondolj rogton a legrosszabbra :) ez nagyon felborítja a ciklust..
2021. ápr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Én sem éreztem semmit, a menstruációm se késett.
2021. ápr. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtató ezeket olvasni. :) Persze az lesz a 100%, ha megjön vagy, ha negatív lesz a teszt, de addig is legalább picit megnyugszom. Annyi minden rémtörténetet olvastam neten a sikertelen sűrgősségi fogamzásgátlással kapcsolatban, hogy nyilván rögtön a legrosszabbra gondolok. Köszi tényleg mégegyszer. :)
2021. ápr. 17. 02:48
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Nezd, balesetek elofordulnak. Vettel be esemenyutanit. Te mindent megtettel amit egy ilyen hekyzetben lehet.
2021. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért az igen ritka, hogy sürgősségi után is terhes marad a nő. Eleve nem garantált, hogy egyetlen szexuális aktusból gyerek fogan, tehát jól tetted, hogy vettél be gyógyszert, de az még eleve nem biztos, hogy volt is miért.


Ha aktuális lesz, csinálj egy jobb minőségű tesztet, ha ez megnyugtat, akár a menzesz mellett is. Ha megjön és a teszt is negatív, akkor pedig nincs miért aggódni.

2021. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Rendben, így fogok tenni. Nagyon szépen köszi minden választ :)
2021. ápr. 17. 13:58
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Vegyél egy irrigátort, és ha máskor kiszakad a gumi, azonnal csináljatok ecetesvizes öblítést! A savanyú közegben elpusztulnak a kis o1G-k és nem leszel terhes!
2021. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Persze, meg utána kapna egy fertőzést is, még valaki megcsinálja..
2021. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Eddig olyan kedves, segítőkész, támogató válaszokat kaptam. Nem tudom minek kellettél te ide :/ Meg azt sem, hogy tulajdonképpen mire fel akarsz nekem rosszat, nem is ismersz. De azért remélem jól esett leírni a hülyeséged :D
2021. ápr. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!