Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedek fogamzásgátlót, de...

Szedek fogamzásgátlót, de baleset történt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedem a fogamzásgátlót (symicia) már régebb óta, és tegnap bevettem délben, szokáshoz híven. Majd olyan 5 óra körül hasmenésem volt, de csak egyszeri, mert előtte sok málnát ettem. Utána védekezés nélkül voltam együtt párommal, lehetek terhes?

2014. júl. 3. 14:59
 1/5 anonim válasza:
hat en nem tudom de van jo nogyogyasz valaszolboldal csak ird be googlebe
2014. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem terhes vagy.

ja és ne egyél málnát mert fosni fogsz

2014. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemhinném,hogy baj lesz, 5 óra alatt már felszívódott a gyógyszer, de a betegtájékoztatóban nincs benne, hogy hogy ha x időn belül hányás hasmenés jelentkezik mi a teendő?
2014. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pótolást írt, egyszer már pótoltam, de akkor meg nem tudtam végigszedni a gyógyszert, nem jó ötlet, meg nem is ajánlja senki. ott azt írja, hogy 4 óra alatt nem jó ha jelentkezik hasmenés vagy hányás. de azért kicsit félek. ma is bevettem rendesen.
2014. júl. 3. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor az elkövetkező 6 napban használjatok kiegészítő fogamzásgátlást.
2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!