Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Első abortusznál is ugyan úgy...

Első abortusznál is ugyan úgy az abortusz napján kell a kórházba menni vagy már előtte 1 nappal befektetnek a kórházba?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve voltam nem szültem előtte, és a műtét napján kellett mennem. Engem tablettával tágítottak ami kevésbé kellemetlen és gyorsabb mint a lamináriás módszer. Én úgy gondolom kórház és orvos válogatja milyen módszert alkalmaz, ahogy felhivod őket időpontért mondani fogják mikor kell bemenned és ennyi.
2021. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
8 éve volt az abortuszom. Nekem aznap kellett befeküdnöm, reggel kb. 8-kor felhelyezték a lamináriát (egy növényi rostokból álló "bot", ami nedvesség hatására megdagad, és ezáltal tágítja a méhszájat), és kb. du. 1-kor vittek be a műtőbe. Műtét után ott tartottak pár órát, este 6 körül engedtek haza.
2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább tartsd meg, mert örökre szerencsétlen és boldogtalan leszel. Én tudom milyen, anyukám az abortuszába őrült bele.
2021. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem aznap kellett volna bemennem reggel méhszájtágításra. Ennek 9 és fél éve. Szerencsére nem mentem el.
2021. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Rendbe, de az nem tű amivel tágítanak, hanem alga szerű pálca ami megszívja magát, érdekes.....

hétfőn megyek :(

2021. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!