Akik abortuszon estek át visszaadja a karma?

Figyelt kérdés
Pl nem tudnak majd újra teherbe esni vagy más formában az életükben
2021. nov. 15. 16:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Abortusz után 2 évvel elvetéltem és azóta se sikerül.
2021. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Így kellett lennie valamiért. Ok okozat.
2021. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
2008-ban volt abortuszom, utána 2020-ig fogamzásgátló tablettát szedtem, 2020 decemberében teherbe estem, rögtön az első hónapban, szeptemberben probléma mentes terhességből egészséges gyermeket szültem. Úgyhogy, SZERINTEM nem, pedig én is tartottam tőle.
2021. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
21 éve volt abortuszom, védekezés mellett történt, munkanélküli voltam, az akkori párom azonnal lelepett, nem volt más opció. Mai napig bánt a dolog. Most vagyok 17+4 hetrs terhes.
2021. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Mondják, hogy sok meddőségnek ez az oka, de nem törvényszerű. Amúgy én nem hiszek a karmában. Ez simán ok-okozat, és nem az isteni igazságszolgáltatás.
2021. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Egy másik kérdésnél azt írta az egyik abortusz ellenes, hogy majd a nőt is elvetetik következő életében. Na és mi van akkor, ha ez az abortusz már a magzat karmája? Ha ő csinált valamit, amiért most elvetetik?


Nem hiszek ilyesmiben, csak elég vicces, úgyhogy gondoltam megosztom veletek.

2021. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem alapjáraton felelős embereknél, akik alapos indokkal csináltatnak abortuszt megfelelő védekezés ellenére besikerült babánál (tehát nem az abortusz a védekezési mód, hanem így alakult és kész), azoknál nincs oka, hogy a karma visszavágjon.

Ugyanakkor azoknál, akik "hobbiból" mennek abortuszra, ott sem gondolom, hogy a természet így büntetne.

Anatómiailag, a műtét jellegét tekintve pedig egy elhalt terhesség művi befejezése ugyanolyan kockázatot jelent, így akinek azért van bűntudata/félelme, mert anno volt egy abortusza, és aggódik a magzat/sikertelen terhesség miatt, az gondoljon arra, hogy naponta rengeteg nőt műtenek hasonlóképp akaratukon és önhibájukon kívül, akik ugyanúgy félhetnek, hogy lesz-e negatív következménye a beavatkozásnak (nekem is volt egy műszeres befejezésem, nagyon féltem, hogy nem lehet majd gyerekem utána, de szültem egy egészséges babát, és jelenleg 22 hetes kismama vagyok). Nem ilyen egyszerűek a dolgok, hogy na majd a karma visszavág, holott némely esetekben igencsak megérdemelné az illető...

2021. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Mit adna vissza a karma? Hogy nem tettem tönkre a sajátomon kívül még 1-2 életet?

Lehet, hogy visszaadta, nem tűnt fel. Mindenesetre a teherbeeséssel és a gyermek kihordásával nincs problémám.

2021. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ugyan nem volt ab. De pár barátnőmnek volt, azóta mindannyian szültek már egészséges gyerekeket.
2021. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Mi adna vissza? Az abortusz NEM BŰN!
2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!