Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsuszott gyermek problemasabb?

Becsuszott gyermek problemasabb?

Figyelt kérdés

Nem tervezett, de vàrt (mi dontottunk ugy hogy negtartjuk, vartuk a kezdeti sokk utan) megerzi vajon hogy o vhol a veletlen muve?

Problemasabbak kesobb?



2020. szept. 6. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretetben nevelitek és nem éreztetitek vele, hogy már pedig őt "nem akartátok", akkor nem.
2020. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy érzi meg! Ha egyszer akarjátok, várjátok, akkor már nem a véletlen műve.
2020. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Carragher_x ***** válasza:
14%
Ahogy elhízni se lehet véletlenül, úgy gyereket csinálni se.
2020. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, dehogyis! Vagy legalábbis összefüggés nincs. A nem tervezett gyerekemmel terhesen sosem voltam rosszul egy másodpercig sem, 7 kg-t híztam, apró pocakom volt, majd gátvédelmes álomszülésem ami után kaptam egy babát aki 4 hónapos kora óta 12 órát alszik egy huzamban, a szoptatás ment mint a karikacsapás, nem volt hasfájós sem, egy igazi álomgyerek, nála egyszerűbb baba a világon nem volt még szerintem. Nem terveztük de vártuk, imádjuk és ebben a szellemben neveljük. Most tervezzük a másodikat, meglátjuk mi lesz.
2020. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

Idővel biztos megérzi, vagy te tudatod majd vele, pl egy családi össznépi vita alatt, az ilyesmi nem marad rejtve.


Szerintem jobb lett volna elvetetni, vagy ami még jobb használni a gumit...

2020. szept. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
"Becsuszott" gyerek eseten max. a szulo problemasabb...
2020. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kepzeld kedves 5os vedekeztunk
2020. szept. 6. 07:55
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Gyanítom, hogy én is ilyen vagyok. Bár 4 évés kapcsolatban fogantam, nem "csak úgy" hirtelen, de utána gyorsan esküvőt szerveztek. Bár szüleim sose mondták, hogy így lenne, és nem is éreztették.

Az elmondás alapján nagyon könnyű terhesség volt, és nem voltam problémás gyerek egyáltalán.

2020. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is meglepetés gyerek voltam, de soha nem éreztették velem, ugyanúgy vártak mint ha tervezett gyerek lennék.

Most ugyanígy várjuk az első babánkat, őt kicsit későbbre terveztük, de hamarabb akart jönni. Az első perctől kezdve örültünk neki, ahogy megtudtuk. Kicsit meggyorsította az eseményeket,két hét múlva lesz az esküvőnk, amit szintén terveztünk, csak kicsit későbbre 😃

2020. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk a nem kívánt nemű gyerekek lettek SNI kódosak, attól függetlenül hogy aztán megszerettük és akartuk őket ahogy vannak. Hozott génekből dolgozik az élet, és a rosszak bekapcsolnak stressz hatására. 😒
2020. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!