Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után lehet pettingeln...

Abortusz után lehet pettingelni illetve orgazmusnak szabad lenni ha eláll a vérzés és már dolgozok stb?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy 4-6 (most melyik?) hétig nem szabad szexelni. De azt nem olvastam hogy maszturbálni szabad-e? Párom kinyalhat? Nem ujjazna meg meg nem lenne behatolás sem. Csak ha már kívánom a párom, nem tudom hogy bírom majd ki. Orgazmus okozna problémát? Illetve ha fel vagyok izgulva?

Kicsit szexuális lett a téma de szerintem inkább jobb ide rakni mint a másik témakörbe...



2021. nov. 15. 18:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
80%

Amit az orvosod javasol. Normál esetben van utána konrtoll.

Ha ennyire ki vagy ehezve,legalább legközelebb védekezz.

2021. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
86%

A 4-6 hét elég erős túlzás, az a szülés utánra vonatkozik.

Első trimeszteri terhességmegszakítás után 2 hét, ha már nem vérzel és nincs bajod. De jó lenne, ha normálisan odafigyelnétek a védekezésre, mert 2 héttel műtét után bizony már simán lehet peteérésed, és nem egy olyan hülyét láttam már, aki az inter utáni 6 hetes kontrollra már megint terhes volt.

2021. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem kívánom a szexet, de terhesség előtt nagyon is, szóval tudom mi vár rám ha vége ennek a ceremóniának... A következő 2 hónapban biztos védekezni fogunk, köszi, de én kb erre a műtét utáni időre céloztam. Csak 6 hét után lenne behatolás, addig meg amiket fent írtam. Az orvostól nem merem megkérdezni, nagyon intim. Csak itt interneten érdeklődök...
2021. nov. 15. 19:02
 4/76 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem azt kell csinálni amit mondanak! Én még nem hallottam soha orvostól hogy pettingtilalmat írt volna fel!

:)

Játsszatok sokat!

Élvezzetek nagyokat!

2021. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
2-es köszi a választ! Nem tervezünk védekezés nélkül szexelni amíg nem áll rendbe a méhem. :) 2 hónap kb.
2021. nov. 15. 19:04
 6/76 anonim ***** válasza:
93%

"A következő 2 hónapban biztos védekezni fogunk"

Nem 2 hónapig kell védekezni, hanem addig, míg nem akarsz gyereket.


2 hét után, ha nincs semmi bajod és már nem vérzel, behatolás is mehet.

2021. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell annyit várni a vérzés eláll lehet bármit. Van akinek megsem jön utána mert újra terhes.
2021. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
77%
Ceremónia... érdekes kifejezés egy abortuszra...
2021. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
6-os pont ezért írtam 2 hónapot, mert jöhet a baba. Remélem nem lesz gond.
2021. nov. 15. 19:07
 10/76 anonim ***** válasza:
66%

Magyarázza már el nekem valaki, hogy mi az az élethelyzet, mikor el kell vetetni a gyereket, de két hóbap múlva már jöhet?...

Ugyanis a "vetélés, missed ab"-ra van külön topik.

2021. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!