Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 2 héttel erős...

Abortusz után 2 héttel erős vérzés normális?

Figyelt kérdés

Eddig kezdett megszűnni a vérzés, minden nap egyre kevesebb lett. De ma az egész wc tele lett, már nem merek elmenni pisilni se, mert mindig tele lesz vérrel, annyira vérzek.

Mostanában rengeteget stresszelek meg egész nap sírok, lehet emiatt a feszültség miatt kezdtem el vérezni?

Már nagyon gyengének érzem magam és szédülök, görcsöl a hasam lent. 100%-ban biztos, hogy ez nem az első mensim.

Menjek dokihoz? És addig mit csináljak? Délelőtt tudom csak felhívni időpontért és eddig mindig 1-2hetet kellett várnom.


2021. júl. 7. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, orvost sürgősen.
2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már az az eset, hogy irány az ügyelet, ha meg még rosszul is vagy, akkor mentő!!!

Eszedbe ne jusson 1-2 hetet várni a dokihoz!

2021. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
MOST menj be az ambulanciára!!!
2021. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a dokihoz nyugodtan ez súlyos eset (fogadniuk kell bárhol időpont nélkül is ha elmondod mi van)
2021. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyeket vagy orvos ez nem normális!
2021. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!