Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 hete volt abortuszom (8,5...

2 hete volt abortuszom (8,5 hetes voltam), azóta vérzek. Előbb megnyomkodtam a mellem és tej jött belőle, mi történik??

Figyelt kérdés
Nagyon bepánikoltam. Az orvosok elrontottak valamit? Miért jön tej? Tejes víz, kicsit sós íze van, mi ez? Normális ez? Valakinek hasonló történt? Első terhességem volt, 21 éves vagyok.
2021. dec. 1. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

"Az orvosok elrontottak valamit?"


Nem kell elrontani semmit, egy műtétnek lehetnek szövődményei. Valószínáleg alá is íratták veled, csak gondolom annyi eszed nem volt, hogy el is olvasd.

Gondolom azt is elmondták, hogy milyen esetben kell visszamenni...

2021. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1-es ne nézz hülyének, mindent elolvasok amit aláírok. Ne magadból indulj ki. Amúgy ha nem tudsz normális választ adni, mi a f@szért kell kommentelned? Az orvos nem mondott semmit, nem is beszéltem vele, nem is láttam, csak qltatás után jelent meg akkor meg már nyilván aludtam... Nőgyógyásznál még nem voltam. Az asszisztensek szerinted adnak felvilágosítást mindenről?? Szó sem esett előtejről.


Milyen szövődmény okoz tejleadást?


"Az orvosok elrontottak valamit?" ezt arra értettem hogy lehet méhen kívüli terhességem van?

2021. dec. 1. 19:03
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

És zárójelentést sem akptál, amin leírák, hogy mikor kell visszamenned? Nehéz elhinnem:D


Nyilván a tejcsorgás nem szövődmény, hanem hormonprobléma. Ha nem múlik el, akkor orvoshoz kellene fordulni ahelyett, hogy itt kérdezősködsz.

Két hét alatt meg a vérzésnek se ártott volna elmúlnia, bár ha csak gyenge maszatolás vagy barnázás, az belefér.


Miért lenne méhen kívüli terhességed? Gondolom mielőtt elmentél abortuszra, csak volt UH vizsgálat...

2021. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3-as


"És zárójelentést sem akptál, amin leírák, hogy mikor kell visszamenned? Nehéz elhinnem:D"


Ki mondta hogy nem kaptam? Hogy jön az ide hogy mikor kell visszamennem? Még nem mentem nőgyógyászhoz írtam is.


Csak enyhén vérzek, a napokban el fog múlni, ma már barnáztam csak.

Volt UH de mint írtam megijedtem, és ez jutott először eszembe. Az UH nem tudja kimutatni hogy az méhen belüli vagy kívüli terhesség, ezt a nődoki is mondta, onnan jött az ötlet. Még mindig lekezelő az írásod pedig csak kérdeztem és ez az oldal arra van. Nyilván este negyed 8-kor nem fogom felhívni a nőgyógyászt mert rég nem rendel, akkor meg mi a probléma azzal hogy gyors választ akartam és nem egész este idegeskedni?

2021. dec. 1. 19:13
 5/24 anonim ***** válasza:
34%

Hát kerdező, ne haragudj meg, de nagyon buta vagy...

Abortuszod volt. Magyaran kikaparták belőled a gyereked. Akkor mégis hogy az anyámba lennél méhen kívüli terhes? Gondolkodj már...



Nekem missed ab-om volt, ami lenyegében ugyan az. 1 hetet véreztem. Azt mondták kb ennyi is a normális.


2hét mulva már kontrollra mentem.


Ezt sem akarom elhinni, hogy az ég világon semmit nem mondtak. Nálunk itt istenhátamögött, suttyokórhazban is mindent elmondtak részletesen. Pedig a mi dokijaink a bunkóságukról híresek....

2021. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

1. A zárójelentés végére feltételezem oda van írva, hogy "panaszok esetén jelentkezzen". Tehát ha panaszod van, gyakorin való siránkozás helyett mondjuk vissza kéne menni, nem logikus?


2. " Az UH nem tudja kimutatni hogy az méhen belüli vagy kívüli terhesség"

Beb.na, ha az UH nem tudná 8 hetesen megmondani, hogy méhen belül vagy kívül van a terhesség....anyám, borogass.

2021. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szóval buta vagyok... Mégis ti írtok hülyeségeket. Ki mondta hogy nem megyek nőgyógyászhoz??? Most észlelte!m a panaszt, ne legyetek már parasztok. Az írásomból kiderült(nektek nem) hogy holnap megyek, de addig jöttem ide "siránkozni" (tudod egyáltalán a szó jelentését?) mert a doki este NEM rendel. És egész este nem akartAm idegeskedni.


Anyád borogasson, 4 hetesen mentem UH-ra... A doki szavait írtam le, nem én vagyok a buta ha az UH ezt kimutatja de nekem mást mondott... Basszus de szidtok, de miért? KÉRDEZNI nem szabad?

Te egy hetet véreztél én kettőt. Nem ez a lényeg hanem hogy tejet termel a cicim. Ez terhesen nem jelentkezett.


Nem volt szó soha semmilyen tejről, nem tudom milyen tájékoztatást kaptál, de itt szó sem esett róla, nyilván ezért kérdeztem meg ITT.

2021. dec. 1. 19:27
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Az abortuszhoz az élő terhesség bizonyítása kell. Nem mehetsz el úgy ügyintézni sem a CSVSZ-hez, ha nincs UH leleted az élő, méhen belüli terhességről. 4 hetesen meg még petezsák se látszik, nem hogy élő embrió.
2021. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem többesszám, mert csak egy ember kötekedik velem. Nulla százalékos is a válaszod.
2021. dec. 1. 19:31
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es pedig látszódott, azzal mentem védőnőhöz. Amúgy meg marhára nem ez a lényeg. A tejleadás normális vagy sem??
2021. dec. 1. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!