Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Későn vettem észre a terhesség...

Későn vettem észre a terhességet,és most abortuszt szeretnék de lehet kiestem a 12.hétből már.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap elméletileg megyek dokihoz,de azt se tudom hova menjek(nőgyógyászat,szülészet-nőgyógyászat,terhességgondozás,stb),mit mondjak,mit csinálnak.

Mi van akkor ha már a 12.hétből is kiestem?

|Nagyon szeretném megtartani,de nincs munkám,párom is alig kap fizut,nincs saját lakásunk sem|

Nem kellenek a negatív,szidalmazó kommentek,segítséget szeretnék kérni tőletek hátha valaki jobban tudja,hogy mi-merre-hány méter…


2022. jan. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Akkor örökbe tudod adni. Biztosan vannak nagyon sokan, akik nagyon örülnének a gyereknek.
2022. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

Menj el holnap dokihoz (nőgyógyász), aztán ha meglesz a diagnózis, akkor lehet tovább gondolkodni.

Ha tényleg elhagytad a 12. hetet, sok lehetőséged nincs, maximum örökbeadás.

Azért mondd el a párodnak is, mielőtt döntenél.

2022. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Párom tudja,ő is szeretné ahogyan én is de sajnos sehogy nem tudjuk megoldani az anyagi részét,illetve nem a szüleim házában szeretném felnevelni a gyerekemet…ő neki is fáj,de megérti.
2022. jan. 24. 17:51
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Mégis mit tudnál csinálni? A jogszabály az jogszabály, egy doki se fogja a szabadságát meg a diplomáját a nem kívánt terhességed miatt kockára tenni. Ausztriában 14 hét a határ, oda mehetsz. De az biztos lesz vagy 150-200 ezer forint(nak megfelelő euró).
2022. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
66%

Ha még gumira sincs pénz...

Örökbeadás. Legalább jót is tennél valakinek.

2022. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

Én csak egyet nem értek! Ha nem akartatok még gyereket,mert nem olyanok a körülmények,miért nem védekeztetek??

Tudom most jön az idöben kivette, kiszakadt a gumi, és tabi mellett sikerült be.....

2022. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
25%
hmm egyesek azzon imatkoznak h lehessen gyermekuk mas pedig azon h hogyn vettese el :(am nem rossbol irtam
2022. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Hmmm egyébként egy szóval nem írtam hogy nem védekeztünk:)

Fogamzásgátló mellett lettem az amin meglepődtem,de ez van.

Undorító ahogy egyesek kommentelnek egy normális kérdés alá ráadásul jelentéktelen dolgokat😀

Gumira sincs pénz…hát neked is csak gratulálni tudok te tuskó

2022. jan. 24. 18:23
 9/42 anonim ***** válasza:
65%
Én normálisan akartam kommentelni de ezzel a magyarozással kinyílt a bicska nálam is. Ha nemtetszőek a válaszok, egyből jön a magyarozás. Hát, ez is egy szint, de mindegy. Egyébként hogyhogy nem vetted észre a terhességet? Mikor volt vérzésed utoljára? Abból ki tudnád számolni, hanyadik hétben vagy és nem kéne azon agyalni, hogy lecsúsztál e már a 12-ről.
2022. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy itt gyakorin minden 2. nő fogamzásgátló mellett lesz terhes vagy mi? :D
2022. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!