Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek Magyarországon be...

Szerintetek Magyarországon be fogják a közeljövőben tiltani az abortuszt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 19:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
14, Vegán vagy? Mert ha nem akkor két gyerekkínzásra buzdító duma között leölt állatokat zabálsz!
2022. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
17%
Elég végignézni itt a szexualitás témában a gyakorikérdéseket, és látni milyen ostoba felelőtlen módon szexelnek az emberek.
2022. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

19!


Kb annyira illik a kérdéshez, mint a kisállatok öldöklése, amire válaszoltam vele.

2022. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%
Én már most is mikor először olvastam a szívhangos hírnek a címét, akkor azt hittem, hogy ez történt. Ugye valami olyasmi volt a cím, hogy szívhanghoz köti a kormány az abortuszt, én meg rögtön arra gondoltam, hogy basszus, akkor nem lehet elvetetni ha már van szívhang? Hiszen az kb a betiltással egyenlő. Aztán elolvastam, és láttam hogy nem erről van szó szerencsére, de a jelenlegi kormányunkból simán kinézem. Mondjuk gondolom van valami Eu-s korlátozás erre, de azokat úgyis mindig megszegjük, aztán csodálkozunk ha nem jön a lóvé.
2022. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
39%

24: "Mondjuk gondolom van valami Eu-s korlátozás erre..."


Semmi EU-s korlátozás nincs ellene. Nézz utána, hogy Lengyelországban és Írországban mik a szabályok.

2022. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez azokra is értendo akiket megeroszakolnak? Apa mondjuk a lányát vagy cigánykan egy fiatal lányt? Akkor is tartsa meg egy véglénytől? Erdekes lesz🤔
2022. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
97%

#25 vagyok.

Aki lepontozott, miért tette?

A tényeket írtam. Ha Lengyelországban és Írországban azok a szabályok, amik, akkor nyilvánvalóan nincs erre semmiféle EU-s kötelező érvényű előírás.

Aki ezt másképp gondolja, kérem, magyarázza meg, hogyan lenne lehetséges bármiféle EU-s előírás, ha két tagország is nagyon másképp szabályozza.

2022. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
15%

Azért pontoznak le, mert mikor konkrét statisztikát vagy tényeket tárnak eléjük, ez az egyetlen "fegyverük". Cáfolat nem érkezett, csak rányomtak a pirosra.

Gondolom a való életben is kb ennyire komoly retorikát képviselnek. :D

2022. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
67%

"Nem akarsz gyereket, ne csinálj gyereket, ennyi."



Vissza megyek az időben és szólok mostoha apámnak, hogy legyenszíves gumit húzni...

2022. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!