Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan fogadjam el az abortusz...

Hogyan fogadjam el az abortusz tényét?

Figyelt kérdés

A barátnőm végig folyamatosan szedte a fogamzásgátlót, és hétfőn mégis a semmiből jött, hogy pozitív lett a tesztje. (Előtte már kezdtek előjönni rosszullétek) Mindketten levagyunk sokkolva. Ez az első olyan dolog az életemben, ami az értékrendemmel szembemegy.

Mivel az anyagi hátterünk nemlétező, és kb. Ugyanígy semmilyen más körülmény sem, ezért döntöttünk az abortusz mellett.


De őszintén bevallom, én hétfő óta minden nap sírva fekszem és kelek. Viszonylag szép életünk volt, eddig. És most egy ilyen dologgal kell leszámolnunk. Bele sem merek gondolni, hogy a barátnőm min megy most keresztül, hisz ő fog túlesni az egész folyamaton. Plusz az, hogy lesz egy olyan dolog, amit a halálomig titkolnom kell. Az erkölcsi részébe bele sem mennék...



2022. okt. 20. 09:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

Anya vagyok és amikor először megláttam a lányom az uh-n nem éreztem semmit,mert csak egy pötty volt. Nem fájt volna akkor elvetetnem. Persze más ha az ember vágyik rá és kénytelen elvetetni,de megint más amikor csak szimplán egy pötty számodra. Meg aztán a szülőség nem csak a megszülésig tart,hisz ott az anyagi felelősség, a lelkének.ápolása stb.

Most is pl összvissz 2 órát aludtam éjszaka a szoptatások között, nem sokára meg lehet etetni és sétálni,pedig hulla vagyok. Nem csak hogy sok pénz kell hanem rengeteg türelem is. Nem olyan rózsaszín mézesmázos a gyereknevelés mint ahogy azt az elején elképzelik.

2022. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: "Hogyan fogadjam el az abortusz tényét?" - miért, van más reális lehetőségetek? Ha nincs, akkor pont ennyi. Előfordul, hogy az embernek peche van, nincs 100%-os fogamzásgátlás.
2022. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
Szimplán krízist élsz át és nem tudod a helyén kezelni. Mellette minimálisan gyászolsz is. Legyél megértő és türelmes magaddal szemben.
2022. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
Nagyobb trauma lenne a gyereknek, ha 18 évesen megtudná, hogy nem a szülei nevelték. Hozzáteszem ez a legjobbik eset, 99%-ban ennél sokkal rosszabb élete lehet. így meg lesz lehetősége újra reinkarnálódni egy jobb életért cserébe. Ne tudd meg milyen borzalmas volt olyan szülőkkel élni, akik megbánták, hogy megszültek engemet. A gyermeknek valójában ez a lehető legjobb döntés, ha elvetetitek. Mindig is abortusz párti voltam, nyilván én is megsiratnám a gyereket, de ott lenne bennem, hogy mekkora traumát kellene átélnie. Amúgy a barátnődnek sokkal nagyobb trauma élné a szülés által és sokkal nagyobb fájdalma lenne, lehet örök életére pelenkában kellene járnia. Nagyon sok anyukáról tudok, akik tönkrementek ott lent. Azzal, hogy egy ilyen műtétet átél sokkal jobban jár mindenki.
2022. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Te sírsz, mikor nem neked kell elvetetni a gyereket. Hiszti helyett támogasd, ugyanis ő fekszik a műtőbe.


10-es, ja, tegye tönkre a testét a nő hogy aztán a gyereke intézetbe kerüljön x évre. Az örökbefogadás nem úgy megy, hogy megszüli a nő, másnap meg már örökbe is fogadják a gyerekét. A francokat.

2022. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
79%

Ebben a dologban nem dönthet más csak is Ti. A gyerek vállalás nagy felelősség de egy csodálatos dolog.

Ha a olyan helyzetben érzitek magatokat hogy nem tudjátok vállalni akkor ez a helyes út. Ha viszont egy kicsi esély van az ellenkezőjére akkor használjátok ki. Bár hogy is történik tovább kell lépni.

2022. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%

Rutinműtét, és nyugi, az meg még csak egy méhen kívül életképtelen,kifejletlen sejtcsomó, nem élő megszületett kisgyerek. Még csak nem is akkora hogy bármilyen beavatkozással megmenthető lenne. Plusz nincs miből felnevelni. Más nyakára meg nem ajánlott vállalni.

Fel kellene nőni ha már dugni tudsz védekezés nélkül= legközelebb javasolt kotont húzni ha nem akarod felcsinálni a csajod. Ha mindketten védekeztek kisebb a hiba esélye. Felnőtt ember vagy elvileg, viselkedj is úgy, ne rinyálj már. csináljátok végig aztán tovább kell lépni. Nem akkora dráma.

2022. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

27


Sajnos a szerelem nagyobb úr, mint a gumi húzása. Én eddig ezt megúsztam, mert valszeg meddő vagyok.

2022. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
13%
Én pl bele is bolondulnék ha a gyerekemet el vetetném mert nekem minden álmom és vágyam hogy anya lehessek.Ha a mostani páromtól esnék teherbe tudom hogy ő is őrülnenneki és mindenben segítene mert tudom hogy ő is szeretne gyereket.
2022. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
85%

29-es:

Ezzel nem válaszoltál a kérdésre, sőt, lehet jobban fájdítod a bánatát.

2022. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!