Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz pontosan hogyan...

Az abortusz pontosan hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak az abortusszal kapcsolatban? Akinek volt már és állami kórházban végezték el utána lett valamilyen baja? Sajnos nagyon sok olyan esetet hallok, hogy utána nem lehetett többet gyereke vagy nem szedték ki rendesen a magzatot es utána vissza kellett mennie.
2022. okt. 9. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

"Sajnos nagyon sok olyan esetet hallok, hogy utána nem lehetett többet gyereke vagy nem szedték ki rendesen a magzatot es utána vissza kellett mennie."


Csak ezek mind a "hallottam valakitöl" esetek, ilyen gyakorlatilag ma már nem létezik.

2022. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak nekem kicsit paradoxon hogy a nő, aki épp a gyereke széttépéséről dönt a későbbi gyerekei egészségéért aggódik?:-D
2022. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak neked, mert ostoba vagy! Másrészt nem a " gyereke széttépéséről" dönt, hanem arról, hogy az adott helyzetben nem tudja vállalni a gyereket, akár anyagi, akár egyéb okok miatt.

Ettöl még késöbb akarhat gyerekeket, de ezt a hozzád hasonló egycsatornás agyú emberek nem tudják felfogni.

2022. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak!
2022. okt. 9. 16:47
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nincs mit.

Igazán nem tartom pozitívnak az abortuszt (föleg nem fogamzásgátlás helyett), de néha vannak helyzetek, amikor mégis ez a lefértelmesebb megoldás.

Viszont kifejezetten zavarnak az olyan emberek, akik csak elítélni tudják a másikakat, mert annyira begyepesedettek. Arra azonban nem gondolnak, hogy azt a gyereket neked kellene felnevelni és feltehetöen éppen erre nincs most lehetöséged.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és remélem, minden rendben lesz.

2022. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Egycsatornás annak az agya, aki úgy tekint az abortuszra, mint születésszabályozásra/fogamzásgátlásra. Igaza volt a válaszolónak. Ha már kérdezted, igen, úgy történik, hogy letépkedik a születendő gyerek kezét, lábát.
2022. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Egy szóval nem mondtam, hogy fogamzásgátlásként tekintek az abortuszra, illetve azt sem tudod, hogy hogyan lettem terhes, így kérlek ne ítélkezz! Ezt a részét tudom, hogy így történik, de saját tapasztalatot sajnos még mindig nem olvastam. Ha nem tudsz a kérdésemre választ adni kérlek ne kommentelj.
2022. okt. 9. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia velem államiban kedvesebbek voltam egy abnál mint a missed abnál!elég szürreális volt.

Ha államiba ha maganba mész mindenhogy kics az esélye, higy utána probléma legyen. Kitartást!

2022. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És az első abortusz 40.000 forint körül mozog ha jól tudom, ugye? A lakásomhoz kapok valamilyen levelet?
2022. okt. 9. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Semmit nem küldenek.

2022. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!