Egy abortusz esetében a terhességet napra pontosan az utolsó menzesz kezdetétől számítják ?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy inkább a betöltött heteket veszik figyelembe ? A barátnőm sajnos terhes lett, már 2 menzesze is kimaradt, így lassan 10 hetes lesz. Azt mondta barnás folyást észlelt, ezért nem tesztelt eddig és én nagyon félünk, hogy kifog futni az időből.
2022. nov. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Abortusz esetén is a utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességi kort, kivéve ha az rendszertelen. Esetleg azt be tudjátok játszani, hogy azt mondja nem tudja mikor kellett volna megjönnie, mert rendszertelenek a ciklusai. Ebben az esetben az embrió méretéből számítják a kort, annyi hogy ebben az esetben vagy nyertek, vagy buktok pár napot.
2022. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

"Esetleg azt be tudjátok játszani, hogy azt mondja nem tudja mikor kellett volna megjönnie, mert rendszertelenek a ciklusai."


Nem, nem tudják bejatszani, mert az UH alapján fogják meghatározni a valós terhességi kort

2022. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
UH alapján nézik a terhességi kort, nem menzesz alapján.
2022. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2enzeszebkimarast akkor kb eseLytelen hogy meg tudjátok időben oldani a papírmunkát
2022. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

A 3-as miért lett lepontozva?

29 hetes kismama vagyok, és nekem is az első vizsgálattól kezdve az embrió/magzat méreteiből van számolva a terhességem és a szülés várható ideje is, az utolsó menzesz alapján 4 nappal előrébb járnék.

2022. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5ös de terhesség megállapításnál a menstráció utolsó napját nézték nem?:-)


Hát kérdező, ugye abortuszt csak 11+6 napig végeznek, elég kevés esély van rá hogy beleférjetek

2022. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát azért az orvosok sem debilek ám. Ennyi erővel azt mondja 13 hetesen, hogy másfél hónapja menstruált, aztán az alapján elveszik? Hát hogyne…. AZt mond, amit akar, főleg ha nem akarja.

Az uh pontosan kiírja a korát, azt veszik alapul.

2022. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Abortuszt 4 nap aladt meg lehet oldani
2022. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Abortuszt 4 nap alatt?? Nőgyógyász megállapít, időpontot kérsz a CSVSZ-hez, ha mondod hogy sürgős persze adnak hamarabb időpontot, de pl nálunk a városban csak hétfőn és pénteken van. Így ha szerdán telefonálsz kapsz péntekre időpontot az már 2 nap, aztán ott a hétvége +2 nap, hétfőn mész legközelebb, és utána tudaz a kórházba bejelentkezni abortuszra. Ott sem fogják aztmondani hogy gyere holnap. Mindenhol várni kell. 19 éves volt az egyik barátnőm amikor intézte, és a pozitív terhességi teszttől kb 2 hét telt el mire megcsinálták a műtétet.
2022. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

8as vagyok


Nekem is volt abortuszom onnan tudom nekem 4 napba telt (Bp 11)

2022. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!