Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet elveteni a terhessé...

Hogy lehet elveteni a terhességet és mennyit kell fizetni? Vagy Ha megjelent a 2csik van esély hogy mégse vagyok terhes? Mert az egyik halványabb. clareblue a neve használt valaki ilyet? Hogy zajlik az abortusz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

Ha 18 alatt, szülői belegyezés kell hozzá

Először is nődokinak igazolnia kell a terhességet.

Utána el kell menni a családsegítőhöz, ahol elmondják hogy még milyen alternatívák vannak az ab.on kívül.

Ha ez nem hat, akkor be kell jelentkezni a nődokinál.

Ha nem szültél még , akkor előző nap elkezdenek tágítani (legtöbb helyen zselével). Maga a műtét nem hosszú, de lehetnek mellékhatásai, amik a későbbi gyerekvállalásra is kihathatnak.

Kb. 30 ezer forint körül van, és a 12. hétig lehet elvetetni, ha nem beteg.


Előbb tehát menj el nődokihoz, hogy valóban terhes vagy -e?

2011. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hány éves vagy. De miért az abortusz az első lehetőség?
2011. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
6%
Ne gyilkold meg a saját gyerekedet...
2011. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

az abortuszért fizetni kell!

miért akarod elvetetni???

miért nem védekeztetek ha NEM akartátok a babát????

felelőtlenség amit csináltál és most meg megölnéd a gyerekedet????

hány éves vagy???


2 kisfiú boldog anyuja.....

2011. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hol vagy? miért nem válaszolsz?

.......

2011. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy erről a kérdezőről van szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..


Márpedig ha ő az, akkor ez tipikus esete a női bántalmazásnak,akár megerőszakolásnak is mondhatnánk, a férje egy állat. Nem csodálom, hogy így gondolkodik.

2011. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Ez undoritó inkább ad örökbe!!!!!Tudod hány ember szeretne kisbabát akinek nem lehet?Van egyáltalán fogalmad arrol,hogy most már milyen fejlődésen ment át a magzat,hogy van szíved elvetetni????
2011. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen én vagyok a másik kérdesnél is a kérdező.

este nagyon nagy balhé volt amikor kiborultam hogy nem akarom a gyereket megütött és azt mondta takaroggyak el.Mivel nem volt hova mennem maradtam. Nem ad pénzt ab.re és kell neki a gyerek. Azt mondta ha megszültem ő majd felneveli.

2011. febr. 26. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam a másik kérdést, hát, nem vagy egyszerű helyzetben. De ha nem enged védekezni, szerintem ne vetesd el a gyereket, mert utána úgyis teherbe esel újra, aztán életed végéig járhatsz abortuszra. Ha pedig most orvoshoz nem enged, és néha meg is üt, lehet hogy a sors utolér, és elmegy a baba. Látsz arra esélyt, hogy a gyerekkel rendesen bánna?
2011. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!