Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan zajlik a terhességmegsz...

Hogyan zajlik a terhességmegszakítás , mi a valós folyamata , mi történik ilyenkor a nővel ?

Figyelt kérdés
Továbbá érdeklődnék , hogy a nemi szőrzetet a beavatkozás előtt érdemes e eltávolítani , le borotválni - stb , vagy ha ez nem történik meg , akkor ott a helyszínen ezt úgy is megteszik ?

#Lora 81.
2022. dec. 10. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Elmesz az orvoshoz, elmondod mit szeretnel, o megvizsgal, tobb helyre is elkuld (pl ilyen gyermekjoleti kozpontba ahol megprobaljak radtukmalni a gyereket hatha meggondold magad) EZ KOTELEZO..

Aztan ha megvan tobb vizsgalat akkor megmondjak a mutet idopontjat

Viszont mar van egy uj torveny, a mutet elott meg kell hallgatni a szivhangot is!


A mutet napjan koran reggel mesz a korhazba, tobb vizsgalatot elvegeznek, papirmunkak

En 7re mentem 2 eve..

Nem ehetsz nem ihatsz semmit!!!

Mire a mutetre kerul a sor mar lesz del-1 ora

Ha nem szultel meg egy tagitot helyeznek fel ami elegge fajdalmas

Ha szultel mar akkor ez nem kell

Jobb ha leborotvalod de ha nem az orvost ugysem erdekli.


Elaltatnak, megvan a mutet par perc alatt, utana mar az agyadban fogsz ebredni.


Szexualis kapcsolat nem lehet par hetig, mi 2 hetet vartunk


Mutet utan a rosszulleteim megszuntek rogton


Magaddal vinni nagyon nem kell semmit, mivel adnak mindent..

viszont az uj helyzet miatt lehet jobb ha viszel melegebb ruhat, ha faznal a korteremben

2022. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Es ajanlom a spiral felhelyezest a mutet utan. Hogy tobbet ne legyen ilyen mutetre szukseg!
2022. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze , azt mondják hogy elveszem a gyermekem életét , de ha megszülöm s nem tudom normál keretek között felnevelni , nélkülöznie kell és ezt nekem mind végig kell néznem , az nem számít ember ( gyermek ) kínzásnak ?

A spirál felhelyezéséért mennyit kell fizetni , vagy azt ingyenesen felhelyezik ?

2022. dec. 10. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan ezt elmondtam a gyermekjólétis nőnek.. fiatalon semmi alap nélkül nem fogok szülni!


A terhesség megszakítás 40.000 ft (legalábbis 2 éve ennyi volt) azóta lehet több


Ehez képest a spirál csak 16.000 ft (gyógyszertárban megvehető) és sztk-ban ingyen felteszik

5 évig véd! Nekem azóta, 2 éve fentvan és semmi gond! Márka: melbea gold hormonmentes mini spirál

2022. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszodat , nem mondom hogy megkönnyebbültem , de legalább tudom kb: mire kell számítanom .

Azért ha őszinte akarok lenni , ( nagyon félek ) !

2022. dec. 10. 11:12
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindenhol rámenősek a lebeszélésben. Ismerősöm 40 évesen esett teherbe bizonytalan kapcsolatból. Ő például várta (remélte?) a rábeszélést, hisz nem is volt még gyereke, de semmi ilyen nem volt, még csodálkozott is, hogy semmi pozitívumot nem hoztak fel a baba megtartása mellett.

A sors iróniája, hogy végigcsinálta a 2 alkalmat, és egy nappal a műtét előtt mondta le az abortuszt.

Ez érdekes, mert neki pl. kellett volna, hogy kicsit biztassák, de nem kapta meg. Aki meg tényleg nem akarja, azt meg semmi értelme csesztetni, lelkileg még jobban padlóra tenni. Szerintem.

2022. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

A spirál sem 100%os védekezés 🤦‍♀️🤣


Felesleges eröltetni, semmivel nem jobb, mint a szabályosan szedett fogamzasgátló.


Én pl spirál mellett lettem terhes.

2022. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem a gyermekjóléti központba kell menni. A Családvédelmi Szolgálathoz kell menni.
2022. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Kezdd el intézni minél hamarabb, ki tudja így decemberben mikorra adnak időpontot. Légy erős!
2022. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az együttérzést és az együttérző szavakat , hasznos tanácsokat .

Én jelenleg a 8. hétben vagyok , remélem sikerül időben sort keríteni a beavatkozásra .

2022. dec. 10. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!