Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után izomlaz a lábakban?

Abortusz után izomlaz a lábakban?

Figyelt kérdés
Dec 30. 8 hetesen sajnos terhességmegszakitason vettem részt nem volt szívhang így sajnos muszaj volt a beavatkozás. Azóta tegnap kezdődött izomlaz szerű érzés a labamimban semmi sportot és semmi negerolteto dolgot nem tettem. A fejem is nagyon tompán fajdogal illetve a hasam is amit úgy mond normálisnak gondolok. De az izomlazat nem tudom hova tenni. Valaki esetleg tanács?

2023. jan. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiban függhet össze a kettő, hogy a kórházban összeszedted az influenzát, az szokott izomfajdalommal járni és fejfájással
2023. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm más tunetem nincs remélem nem is lessz. Boldog újévet kívánok 😇
2023. jan. 1. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
2 missed-em volt. Nem tapasztaltam ilyet.
2023. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék, amire az #1. Nekem is fájt nőgyógyászati műtét után minden végtagom. Én covidot kaptam tőlük bónuszként 😁
2023. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uristen sajnálom 😩 bizzok Benne hogy nem
2023. jan. 1. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5! Igazából engem nem zavart, mert így legalább egy füst alatt letudtam a műtét utáni lábadozással, amúgy valószínűleg nem maradtam volna nyugton, mert semmi bajom nem volt a műtét után. A covidom is laza lett, de legalább kénytelen voltam otthon maradni és pihentem.

Csak az bosszantott, hogy a betegeket tesztelték, maszkozni kellett, a személyzet meg lesz@rta, vagy az állukon volt, vagy a zsebükben, miközben a fele már otthon volt betegen, és ugye az osztály tele volt újszülöttekkel, frissen szült, meg szülésre váró kismamákkal. Azért vigyázhatnának rájuk jobban, ha már a riogatás olyan jól ment🙄

Remélem, neked nem az lesz, vagy, ha igen, gyorsan túl leszel rajta. De tény, hogy magyar kórházban az a csoda, ha az ember nem szed össze valamit. (Nem feltétlenül covidot.)

#4

2023. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!