Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítása után 5...

Terhesség megszakítása után 5 nappal endometriózisos tünetek?

Figyelt kérdés

Sajnos súlyos betegség miatt, amint a 12. hétbe léptem meg kellett szakítani a terhességet vacuum-os eljárással. 4 napig véreztem, majd az 5. napon napközben nem. Ezzel egyidőben nagyon elkezdett fájni a végbelem felé, a vastagbelemnél, ugyanúgy, mint ahogyan terhesség előtt minden menstruációkor.


A különbség, hogy nem menstruálok és nem is véreztem (este kicsit barnáztam). Most sokkal jobban fáj, mint menstruációkor. Ez nem görcsölés, hanem fenéktáji nyilalgatás. Rettenetesen tud fájni. Holnap hívom az orvosom. Ami érdekes lehet, hogy, ha nem lettem volna terhes pont most kellene 4 napja menstruálnom.


Szerintetek a hormonok hirtelen változása okozhat endometriózisos tüneteket 5 nappal a műtét után? Másnak is volt már ilyen?


2,5 éve már szültem, akkor 8-9 hónap után jöttek vissza az endometriózis fájdalmak, miután elapadt a tejem és menstruálni kezdtem. Eleinte akkor is jobban fájt.



2023. jan. 10. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!