Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 2 nappal belövel...

Abortusz után 2 nappal belövellt a mellem úgy, mint szülés után. Folyik a tejem meg nagyon feszül a mellem. Fejjem le vagy mit csináljak? Ez baj? Orvoshoz csak jövöhéten tudok menni. Tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen fejd le,mert be fog gyulladni
2019. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez normalis,hogy belövellt?
2019. febr. 21. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Normális igen,de tegyél rá hideg borogatást és ne nyomkodd vagy dörzsöld.Ha jön a tej,azt finomat fejd le.Hordj sportmelltartót addig amíg nem javul
2019. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piroska és a farkas ***** válasza:
79%
Tejapasztó gyógyszert nem írtak fel?
2019. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hetesen volt vetélésem. Utána szintén belövellt a tej. Fejni csak akkor szabad, ha tényleg nagyon feszül, és nem bírod. Mert a fejéssel csak a termelődést serkented.

Nekem gyakori cserével hidegvizes borogatást javasoltak az apasztásra, de én végül jégzselét használtam, amit egy ruhába tekertem bele. Így nem fájt annyira, hogy fejnem kellett volna, és bár lassan, de elapadt.

2019. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de hány hetesen volt? Én elvesztettem a babámat 24 hetesen, de egyből írtak fel bromocriptint (tejapasztó) amitől roppant rosszul voltam, de még így is 1 hét múlva becsomósodott a mellem :(

Ki kellett fejni egy kicsit meleg víz alatt felmasszíroztam és úgy. A kimasszírozáson kívül egyébként nem szabad meleggel borogatni, csak jegelni.

Úgy tudom 16 hetes vesztéstől felfelé indul be a tej, előtte nem jellemző.

2019. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem írtak nekem tejapasztót..:/ 12 hetesen volt.. én sem gondoltam volna,hogy lesz tej....ez még lelkileg is rosszabb :(:(
2019. febr. 22. 08:32
 8/12 anonim ***** válasza:
6 os vagyok :( ó de sajnálom:( emlékszem, engem lelkileg annyira visszavetett mikor megindult a tej :( Pedig már voltak órák mikor nem sírtam állandóan.
2019. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem is rossz volt, 1 héttel utàna éjszakànként csatakosra àzott a pólóm, míg a 2 meglévő babàmat csak kínkeserves fejésekkel tudtam szoptatni.
2019. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
en is hasonloan voltam..mindig fejni kellett mostmeg potyara folyik ossze-vissza... szerintetek a hideg vizes borogatas ugy jo ha egesznap a melltartoban van egy vizes torulkozo? persze cserelem rajta a vizet.. igy er valamit?
2019. febr. 22. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!