Manapság hogy zajlik az abortusz menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom sok támadó kommentet fogok kapni de még nincs időpontom a nőgyógyászhoz és érdekelnének a segítő kommentek!

18 élet évemet még nem töltöttem be. A barátommal mindig védekeztünk nem vettük volna észre hogy kiszakadt a gumi. Abortusz előtt elkell még menni a családsegítöhöz? Mennyi idő mire időpontot kapok a beavatkozásra? A támadó kommenteket kérlek hanyagoljátok. Ígyis nehéz döntés de nem szeretném még elrontani se a saját életem se a kicsiét, ezért ezt látom a legjobb döntésnek. Abortusz után mik a leggyakoribb tünetek?



2023. máj. 3. 15:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nemsokára leszek 18 és igen lesz apja. Az apja egyébként megszeretné tartani de azt mondta az én döntésem nem szeretne semmit se erőltetni
2023. máj. 7. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:
4%
10 mivel abortusz lesz, vagy talán már volt is, úgy nem lesz gyerek se.
2023. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha még nem történt meg: fiatalok vagytok még mindketten, van egyáltalán pénzetek gyerekre (nem csak most, 18 évig)? Vagy a nagyszülőktől várnátok el, hogy eltartsa a gyereket is? Ez a döntés nem csak mostanra szól hanem egy egész életre.
2023. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Mi lett a történet vége? Mesélne a kérdező?
ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!