Akinek abortusza volt és tudja, hogy szerinte így volt helyes, de szeretne erről beszélgetni, milyen lehetőségei vannak?

Figyelt kérdés
Fb csoportot találtam egyet, de én névtelenül szeretnék erről beszélgetni.
2023. szept. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anonim lelkisegély.
2023. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki privit írt, de nem privát beszélgetésre gondoltam, hanem fórumra.


Továbbá kifejezetten terhességmegszakításra gondolok, nem vetélésre. A kettő nagyon különbözik.

2023. szept. 20. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is,nekem is volt...nehez döntés volt.
2023. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap volt. Azóta sem tálalom a helyem. Néha elgondolkodok hogy tényleg megtettem e vagy csak egy rossz álom. Én szerettem volna de párom annál kevésbé s azóta hozza sem igazan tudok szólni. Az biztos hogy nagyon megviseli az embert meg úgyis ha mondjuk a nő sem ragaszkodtok hozza, de aki pedig akarta volna annak maga a pokol.
2023. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.!irtam neked privit
2023. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3


Köszi, továbbra sem privát beszélgetésre gondolok, hanem fórumra.

2023. szept. 23. 12:59
 7/7 A kérdező kommentje:

4


Sajnálom. :(

2023. szept. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!