Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gyógyszeres abortuszról vélemény?

Gyógyszeres abortuszról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A babám most lenne 8 hetes, de meghalt, viszont nem vetéltem el. Kint vagyok Lengyelországban, itt lenne a gyógyszeres terhességmegszakítás. Tudna esetleg valaki véleményt írni, aki már átesett ilyenen? Így is nagy szívfájdalom, hogy meghalt a babám, ezért szeretnék lelkileg felkészülni erre az egészre, ami hétfőn reggel lesz. Az orvos sok mindent nem mondott, hétfőn fog tájékoztatni mindenről, de azért jó lenne előre tudni, hogy mire számítsak
2023. okt. 14. 13:43
1 2
 1/20 babyboom567 ***** válasza:
85%
A műtétet válaszd!A gyógyszeres vetélés több nap kínlódás,(szülés jellegű fájdalom),és nagyon nagy számban,így is műtét a vége.
2023. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Lengyelországban?
2023. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Én annyit hallotam.ahogy az első mondja nagyon erős görcsös fájdalom,de gondolom nem.véletlen ezt ajánlották.
2023. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A műtétet válaszd
2023. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Nekem volt már gyógyszeres megszakításom (Ausztria) ami iszonyat görcsök és vérzés ellenére műtét lett a vége.

3 héttel ezelőtt meg egy befejezetlen vetélés (6 hetesen leállt a baba szíve) . 9 hetesen vették észre mert addig semmi jele nem volt annak h gond lenne. Rá kövi héten meg is műtöttek. A 3 hetes kontrollon kiderült hogy nem ürült ki rendesen a méhem így jövőhéten újra műtét vár rám.

Válaszd a műtétet sokkal gyorsabban gyógyulsz! Lelkileg is könyebb lesz! Kitartást!

2023. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Pont a lengyeleknél van abortusztabletta, ahol kb. semmiért nem lehet abortuszt végezni? Ez érdekes.
2023. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is azt adtak, de nem abortusz céljából, hanem mert szülés után méhlepény darabok maradtak bennem.

Utána olvastam, de nem mertem bevenni, mert egyedül lettem volna itthon az újszülött gyerekkel..

Volt olyan ember is, aki elájult annyira fájt neki, és brutálisan vérzett is.

Ha lehet, inkább válaszd a műtétet.

Sok erőt, és kitartást!

2023. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi ideje halt meg a pici? Nekem egy hèt volt, mire a halott magzatot megszültem.

Èn első sorban kivàrnèk.

A kisebbseghez tartozom ebben a vàlasztasban, a tablettàt vàlasztanàm.

2023. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 Igen, akármennyire is hihetetlen, a lengyeleknél pont van tabletta, és inkább ezt a folyamatot alkalmazzák többségben műtét helyett, mert nincsenek olyan durva esetleges szövődmények mint pl műtétnél, hogy nem lehet többet gyereke valakinek, ezért a nőgyógyászom és a kórházban a is az orvos a tablettát mondta
2023. okt. 14. 18:01
 10/20 babyboom567 ***** válasza:
19%

De nem érted, hogy kb 90 százálék,hogy így is kell műtét,mert nem ürülsz ki?

És a 21. században vagyunk,kb minden második terhességnek missed ab a vége,mégsem csüngnek a fákon a műtétben megsérült meddő nők.

Ha különben elolvasod a tabletta tájékoztatóját, mellékhatás a súlyos kontrollálhatatlan vérzés,amivel simán kikapják az ember méhét.

De te tudod.

2023. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!