Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha hazudok a nőgyógyászaton...

Ha hazudok a nőgyógyászaton utána néznek a dolognak?

Figyelt kérdés

Volt fiatalon 2 abortuszom

..(nem kérek kritikát, rendesen küzdök a démonjaimmal). Most pozitív a tesztem. Magán nőgyógyászhoz foglaltam időpontot. Ha megkérdezi volt e már terhességem, és csak 1et vallok be, utána néz a dolognak? Vagy őt annyira nem érdekli?



jan. 3. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

1. Nem erdekli

2. Csak magadnak árthatsz ha hazudsz

jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Adom az egyes válaszát
jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi hasznod van abból, hogy elhallgass egyet? A mostani terhességedet veszélyeztetheted, ha hazudsz erről. És ha rossz lesz a cukorterhelésed akkor is kevesebbet fogsz hazudni?
jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Mindenhol meg fogják kérdezni. De nem értem, miért jó ebben hazudni. Attól még te tudod az igazságot, és egyedül az számít, te hogy dolgoztad fel a múltat. Magánorvos amúgy sem fog lelkibeszédet tartani, mert neki fizetsz, nem áll érdekében megsérteni.

Kórházban meg, ha jól emlékszem, az a kérdés szokott elhangozni, hogy hányadik terhességed ez.

jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi értelme volna eltitkolni?

Ne hazudj róla

jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hazudni hülyeség, csak magadnak meg a babának ártasz vele, emellett értelmetlen dolog is, mert az orvosnak mindegy, hány abortuszod volt, csak orvosi szempontból érdekes neki, más nem tudhatja meg, neked meg biztosabb, hogy nem lesz baj a terhességgel/babával.
jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Orvosi okokból kérdezik, nem etikai kérdés. Neki mindegy, hogy 1 vagy 2 abortuszod volt. Az érdekli hányadik terhességed, volt-e nőgyógyászati műtéted, abortuszod, missed ab.od. Ha mínuszos a vércsoportod főleg számit, hogy első vagy többedik az ellenagyag miatt. Csak a kórtörténetet veszi fel, amúgy baromira nem izgatja a dolog.
jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy, szégyenkezve, de mindenhol rendesen bevallottam, hidd el, senkit sem érdekelt. Fapofával beírták a számot oda, ahová kell nekik, majd mondták a következő kérdést. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem néznek utána, melyik egészségügyi intézményben lenne erre plusz kapacitás? De gondolom nem is hiábavaló a kérdés, így a saját érdeked az igazat mondani.
jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
10%
Gondolom nem akarja megtartani a gyereket a kérdező
jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hova gondolsz válasza:
100%

Kérdező!

Orvosnál (és máshol sem) soha semmiről nem érdemes hazudni. Ha kérdez, azt kizárólag a diagnózis felállítása, illetve a te / ti érdekedben teszi, hogy tudjon minden -esetlegesen- veszélyhelyzetet okozható körülményről.

jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!