Abortusz magánklinikán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye az abortusz 45.000 Ft körül forog államilag újjabban ha jól tudom, ha én magánklinikán szeretném elvégeztetni az abortuszt azt kb Debrecen körzetébe hol kivitelezhető és ott mennyi körül forog az ára? Illetve ha magánklinikán csináltatom akkor is kikell fizetnem a csekket amit a védőnől kapok?

Köszönöm a válaszokat.

Felesleges a tartsam meg válaszokat, baleset volt védekezés mellett semmiképp nem szeretném. Olyan szinten meglepett hogy terhes vagyok , el sem akartam hinni nem is gondoltam rá teljesen véletlenül nőgyógyászati vizsgálaton derült ki.



jan. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a budapesti maternity-nel 400 ezertől indul az abortusz ára.
jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Google 1 perc alatt:

Debrecen Küret


Nőgyógyászati Küret Medicover 280.000 Ft-tól. (Nem írja hol, lehet a Debreceni medicoverben nem is végeznek ilyet)


Ez egy műtét, altatás szükséges hozzá, azaz nem elég a nőgyógyász, kell aneszteziológus is, így mindenképpen többszázezres tétel egy magánkórházban.

jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Magán helyen nem kell csekk a védőnőtől.
jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!