Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Esemény utáni után akinek...

Esemény utáni után akinek maradt a baba lett valami baja a gyereknek?

Figyelt kérdés
Nem lett beteg a baba?Maradhat ilyenkor?

febr. 21. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lett
febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Mivel az esemény utánit szinte rögtön a "baleset" után kell bevenni és akkor még gyakorlatilag nincs is magzat így nem eshet baja!
febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grafno ***** válasza:
69%
Majd a doki megmondja később. Valakinek enélkül is beteg gyereke születik. Erre fogni felelőtlenség.
febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Az esemény utáni tabletta működési elve hogy megakadályozza az ovulációt azzal, hogy a progeszteron tartalmával elhiteti a szervezettel, hogy már túl van az ovuláción.

Ha már megtörtént az ovuláció a tabletta bevétele előtt akkor a progeszteron ponthogy segít a terhesség megtartásában.

febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól tudom az esemény utáni a peteérést és beágyazódást gátolja, nem pedig vetélést idéz elő, így nem tesz kárt a “babában” ha mégis megmarad.
febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.20 hajnal 1 korul volt a baleset ma vettem be 21.én 1 körül
febr. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!