Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehetek terhes vagy ez csak a...

Lehetek terhes vagy ez csak a tabletta hatása esetleg csak a stressz miatt képzelem be es gondolom túl?

Figyelt kérdés
Április 20-24 volt az utolsó menstruációm majd május 5 elszakadt a gumi amit nem vettünk észre es belém élvezett es meg a gumi leszakadt része is bennem maradt. Pont másnap kellett ovulációmnak lenni amit már akkor a baleset este is éreztem mert ovulációkor mindig feszül az alhasam. Kb 11,5-12 órájára vettem be escapellet. Nem volt semmi mellékhatása. Május 10 újra együtt voltuk es másnap volt egy pici barnázásom ami olyan volt mint amikor esetleg kicsit durvábbak vagyunk és van hogy egy picit vérzek, de rettegek, hogy ez esetleg beágyazódási vérzés lehetett. Május 11 a mellem is elkezdett kicsit feszülni ami minden hónapban mensi előtt kb 10 nappal már így van tehát ez lehet a mensi miatt is mert most május 20 kellene megjönnie. Mensi előtt 2-3 napig mindig barnázok ami elvileg progeszteron hiány miatt van. Plusz annyi, hogy kb 3 hete szedek indol 3c kapszulát mell ciszta miatt. Köszi a válaszokat.

máj. 12. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A tabletta hatása, nyugi.
máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem és nem fogom megérteni, hogyan lehet darabokra szaggatni valakiben egy óvszert.
máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ezt igazából én sem tudom, de hát megtörtént, de azt hiszem nem ez volt a kérdés
máj. 12. 11:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Várom még mások véleményét esetleg tapasztalatait
máj. 12. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha május 5-én teherbe is estél volna, még nem lenne semmi tünete. Nagy valószínűséggel a tabletta mellékhatása.
máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább csak a tabletta okozhatja
máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!