Abortusz tabletta bevétel után mikor szünnek meg az erős görcsök???

Figyelt kérdés

S.O.S aki használt már ilyent (mifegyne és mispotrol)

8 órája szedtem be az utolsó adagot.

már 4órája távozott aminek kellet.. de hullámokba olykor nagyon erősen jönnek a fájdalmak mennyi ideig normális ez és mikor múlik csillapodik???előre köszönöm aki a kérdésre válaszol..

ui.: tudom magyarba ilegális de én németbe lakok itt legális.



#abortusz #abortusztabletta #misopotrol mifegyne
márc. 20. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Par nap. Sok esetben viszont műtét a vége.
márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha holnapig nem múlik akkor korház nem birok ki még 1 napot se..
márc. 20. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott a doki mikor felírta? Gondolom tájékoztatott
márc. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Idehaza nem véletlenül nincs piacon... Amerikában eddig 24 halottról tudnak, akik ennjek a két méregtablettából álló készítménynek a beszedése után elvéreztek. Külföldön, "németbe", stb. orvoshoz menni lehet és méregtablettákat is eladnak, amit aztán zéró tájékoztatás ellenére is beszednek a terhesek, mert azt hiszik (alaptalanul), hogy vitaminról van szó. Ez a tudatlanságban tartás (és annak elfogadása) önmagában is vérlázító. Tehát azt javaslom, keresd azt az orvost vagy intézményt, ahol vásároltál ebből a méregből. Aztán, ha műszeres beavatkozásra is szükséged lesz, hogy megszabadulj a fájdalomtól, akkor utólag még köszönd meg nekik azt a kitűnő tájékoztatást, amit a saját üzletvitelük föllendítése érdekében neked adtak.Életre fel!
márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

4-es... 24 halott mekkora lakosságra vetítve és hány év alatt? menj már az ostoba abortuszellenes dumáddal.

kérdező: én is misoprostol tartalmú tablettát kaptam, missed ab-ra, mert nem indult be magától a vetélés, kb. 24 órán át tartott az erősebb vérzés. tudok olyanról, aki tényleg annyira vérzett, hogy az ügyeleten kötött ki. mindenképp legyen veled valaki, ha nincs, hívj mentőt azonnal (ha a posztod óta nem hívtál). inkább legyél "fölöslegesen" kórházi megfigyelés alatt!

márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Mit hittel kerdezo, ez cukorka ? Abortuszrol beszelunk !!
márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

4. Azért nincs a piacon, mert eléggé abortusz ellenes kormányunk van, amely elítéli a művi terhességmegszakítást, s közben mégsem tesz semmi valóban hasznos dolgot azért, hogy kevesebbre legyen szükség.


Amerika nem egy kicsi hely, nem alig pár millió lakossal. Ennyi erővel ne szexeljen az ember, ne szüljön, kB ne is létezzen, mert nem nagyon van olyan dolog, amibe még nem haltak bele emberek....


Ez nem méregtabletta, hanem abortusztabletta.

Senki sem hiszi azt, hogy ez kvázi vitamin, vagy cukorka...


Az a vérlázító, hogy szinte semmit nem tudsz az abortuszról, mégis úgy mondod a magadét, mintha az Atyaúristen lennél.



Van olyan eset, mikor műtéttel kell befejezni, de szerencsére nem annyira gyakori.



6 senki sem hiszi azt....csupán a kérdező hölgy nem eléggé tájékozott.



Legvégül pedig, kedves kérdező:


Pontosat én, mint egy számodra ismeretlen ember, nem tudok mondani semmi konkrétat. Szerintem ha félsz, akkor menj el az orvoshoz, ő tud biztosat mondani. Remélem, hamar rendbejössz, fizikailag és amennyiben megviselt, lelkileg is.


A 4. És a 6. Válaszolókhoz hasonlókat pedig hagyjad csak figyelmen kívül. Unatkoznak, és a magánéletükben nem tudnak kibe belekötni.

márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!