8hetes kismama voltam, ma volt abortuszom :' ( nem fejlődött a pici és leidenes is vagyok! Mitől nem fejlődött és mikor próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés

#terhesség #abortusz #leiden féle mutáció
2012. máj. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami történt. Nekem két vetélésem volt a második gyerek után. Az orvos azt mondta, hogy legalább 3 hónapot várjunk vele. Azóta van még kettő gyerkőc:)
2012. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, sajnálom ami történt Veled, de nem tudok érdemben válaszolni!Első válaszoló: nekem is két vetélésem volt a kisfiam után. Neked mi volt az oka a vetéléseknek? Engem kivizsgálásra se küldtek el. Most várunk pár évet, aztán újra próblkozunk. Remélem nekünk is összejön legalább egy babó még!
2012. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom.:( Azt mondják a dokik hogy sokszor nem egészséges az embrió,azért megy el,mert ugyis betegen születne meg.:( Sztem 2-3 hónapot kell várni.Sok erőt.
2012. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, a 3 hónapot várjátok ki, adj pici időt magadnak hogy megerősödjön a méhfalad.

Missed ab, abortusz után is lehet gyereked, ne hagyd magad riogatni sikerülni fog.

A vetélésnek sokszor az az oka, hogy nem egészséges az embrió, de két vetélés után azért a legtöbb orvos el szokott végeztetni pár vizsgálatot.

Ne aggódj, kívánom, hogy hamarosan boldog kismama lehess.

2012. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

az egyetemen genetikából azt tanultuk, hogy az ilyen esetek szinte kivétel nélkül azért történnek mert rendellenesség áll a háttérben (kromoszómasérülések, -számbeli változások és egyéb szervi sérülések előrejelzései ezek).

nem a te hibád!


hidd el, hogy oka volt, és minden rendben lesz, születi fog egészséges babád!

sok sikert!:)

2012. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!