Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Szasza007 kérdése:

Volt már valakinek olyan bizarr felkérése, hogy kismamaként aktfotót csinálnak róla? Mert nekem igen! Szerintetek csak perverz a férfi v tényleg nincs benne rossz szándék?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne perverz? Aki szereti az embereket fotózni, annak egyrészt ez is csak egy lehetőség (amit nem lehet mással helyettesíteni), másrészt kihívás is lehet, hogy milyen módon tudja visszaadni egy képen az állapotodat.


A saját felfogadásod szerint pedig eldöntöd, hogy ez neked előnyös (egy jó minőségű emlékfotó), vagy hátrányos (mert ne mutogatod magad idegenek előtt).


Ha fotósként lennének ilyen ambícióim, és a tiszta szándékomat valaki az információszerzés és egyeztetés helyett durván elutasítaná, eléggé rosszul esne. Azért egy aktfotó készítése nem abból áll, hogy egy szobában elkattintanak rólad pár képet. Kérsz referenciát, megpróbálod megismerni a fotós személyét, és ebből úgyis kiderülnek hogy komoly-e a dolog, vagy valaki tényleg csak a testedre kíváncsi, vagy kismama-fétise van-e.

2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem utasítottam el, abban maradtunk, hogy még majd keressük egymást! Csak engem kicsit meglepett, hogy már telefonon így ismeretlenül elsőre olyan kérdéseket tett fel ami számomra intim! Tehát a mellméret, meg hogy milyen a mellem, meg egyéb dolgok és egyszerűen nem tudtam hova tenni hirtelen ezt a dolgot! Azért is kérdeztem rá, hátha volt már valakinek hasonló élménye.. Tehát én nem ítélem el ezért vagy ilyesmi, de nyilván ilyen helyzetben kicsit bizonytalan az ember!
2012. máj. 23. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felmerült benned, hogy esetleg kényelmetlen és nem kellene, akkor ne tedd. Nem kötelező, utasítsd vissza és kész.

Ha pedig te akarsz magadról ilyen fotót akkor vannak női fotósok is, akik készítenek ilyet. Vagy simán írsz levelet a kiválasztott fotósnak vagy telefonon megkérdezed és kész, ha nemet mond keresel mást.

Ha rossz érzésed van az emberrel kapcsolatban akkor hagyd az egészet.

2012. jún. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!