Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Én kapok tágító pálcikát?

Én kapok tágító pálcikát?

Figyelt kérdés

Tavaly halva szültem 24 hetesen, mert a baba nyakán volt a köldökzsinór. Lehet, hogy terhes vagyok.. ha elvetetném kapnék tágítást vagy nem?


Kritikát nem szeretnék, mert elég gondom van így is. Köszi aki válaszol



2013. ápr. 15. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Kapnál. Miért vetetnéd el?
2013. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem kapnál szerintem.
2013. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oxitocinnal tágítottak amikor szültem..Mert azóta iskolába járok újra apukám beteg és ő neki sokat kell segítenem.Nem tudnám bevállalni a picit is.
2013. ápr. 15. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Amennyiben normál hüvelyi úton születed meg a babát, nem kapnál tágítót.

Remélem hamar rendeződik az életed. Jobbulást édesapádnak, Neked pedig sok erőt!

2013. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi és a többi választ is, nem tudom, hogy döntsek mert nagyon szeretném ezt a kisbabát de nem merem bevállalni.
2013. ápr. 15. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérlek, ne vedd kritikának, nem annak szánom.


Már van egy halott babád, kettőnek a súlyát elbírnád? Ráadásul a második haláláról te magad döntenél...

Nagyon szép tőled, hogy ennyire gondoskodsz édesapádról, hogy ennyire fontos, hogy ápold. Nem írtad, hogy mi a baja, belátható időn belül gyógyuló, elhúzódó, esetleg kétes esélyekkel. Gondolj bele, ő szeretné azt, hogy a gyereke, az unokája élete hátrébb kerüljön miatta? Esetleg az unokája élete veszélybe sodródna? Két gyerekem van, nyugodt szívvel le merem írni, egy normális szülő sosem akarja a saját életét, egészséget a gyereke fölé helyezni. Neki nyilván a te boldogságod a legfontosabb, és azt el kell áruljam, hogy az abortusz a lehető legnagyobb boldogtalanság a földön. Nemcsak a babának, aki így nem születhet meg, hanem neked is, aki a haláláról döntöttél. pszichésen nagyon kikészíthet, pláne, hogy már megszültél egy halott babát. Na annál ez ezerszer, tízezerszer durvább lelkileg.

Arra kérlek, kezdj el egy kicsit alternatívákban gondolkodni. ki tudna még segíteni az ápolásban? Tesód van? Más rokon? Családgondozó, ápoló? Nyilván nem szívesen bíznád idegenre, de hidd el, ez sem egy megvetendő ötlet.

Tanulmányok: ebben szívesen segítek: az első gyerekemet várva külföldön, idegen nyelven tanultam, a másodikkal gyakorlatoztam, szakdogáztam, diplomamunkát írtam. Szívesen adok neked prá épkézláb ötletet.

Lehet, hogy pont ez a baba az, aki nemcsak a te, hanem az édesapád örömére, életkedvére (néha egy nagy pszichés öröm nagyban meglendíti a gyógyulást!) jönne a világra, ezért fogant meg!


Szeretettel gondolok Rátok!

2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívből kivánom hogy ne legyél terhes és ne kelljen meghoznod ezt a nehéz döntést.
2013. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz döntést kell meghoznod... :( ha simán szültél szerintem sem kapnál pálcát
2013. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem,az első terhességem vetéléssel végződött,semmit nem kaptam műtét előtt!
2013. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!