Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél (5 hetes) a...

Első terhességnél (5 hetes) a laminária helyett lehet a tágító tablettát alkalmazni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nekem amikor ab volt, akkor a műtét előtt éjjel tablettát raktak fel oda a méhszájhoz. Nekem is első terhesség volt, 8 hetes.
2013. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kórháztól függ, hogy mit alkalmaznak. De m a baj a lamináriával?
2013. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy tágító tabletta. Szerintem te az abortusz tablettára gondolsz, de az Magyarországon nincs.
2013. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: De van. Prosztaglandint tartalmaz, és használják a méhnyak tágítására szülés előtt is (szülésindítás esetén pl.).
2013. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, én úgy tudtam nincs. Hál isten nem volt még rá szükségem és nem is lesz.
2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégiscsak jobb,mint a laminária..
2013. jan. 10. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért lenne jobb? Miből gondolod, hogy jobb?
2013. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem ezt a tablettát, a lamináriával volt már dolgom (sajnos), de az itt írtakkal ellentétben nekem elviselhető, nem fájdalmas emlékeim vannak róla. Én is sok mindent hallottam róla, olvastam itt is mások véleményét, de abszolút kibírható. A lelkiekhez kitartást kívánok.
2013. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!