Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

A nő és a férfi jegyesek, már a nagyszabású esküvő időpontján gondolkodnak. A nő megtudja, hogy terhes, és az abortusz mellett döntenek. Egyrészt mert nem akarja, hogy a nagy napot emiatt elhalasszák, vagy nagy hassal kelljen oltár elé állnia. Az meg egyenesen elfogadhatatlan számárukra, hogy házasságon kívül szülessen a baba.

Lezajlik az álomesküvő, alig egy év múlva megszületik a már tervezett gyerek.


2013. máj. 23. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Semmit!Az ő életük,az ő döntésük!

Senkinek semmi köze hozzá!!

2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Többet számítanak a külsőségek mint egy picike élet....
2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
ők tudják
2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 petera6 ***** válasza:
90%
Semmit nem gondolok erről. Én nem így csinálnám, megtartottam volna az esküvő előtti babát, és pocisan házasodtam volna. De hogy ők mit csinálnak, az meg az ő dolguk :)
2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Számomra szomorú, hogy vannak, akiknek ilyen az értékrendje. Egy élet nem ér annyit, mint, hogy kellőképp szűk legyen a ruhája az esküvőjén. Lelkileg sérült emberek lehetnek mindketten.
2013. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Engem felháborít, hogy többet számít a külsőség, mint egy pici baba élete. Persze mondhatom, hogy senkinek semmi köze hozzá, de azért ez a hozzáállás engem igenis elborzaszt.
2013. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én ettől elszomorodnék. Ennyit gondolok.
2013. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Visszataszító számomra az ilyesmi!!!
2013. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Undorító, önző dolog. Semmilyen indokot nem találtam, ami miatt megérteném.

Pedig igenis van olyan, amikor megérthető.


De ez nem az, akartak gyereket, stimmelt minden, csak a hiúság, meg egy kis kényelmetlenség.


hánynom kell tőle

2013. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"elfogadhatatlan számukra, hogy házasságon kívül szülessen a baba."

Nem vagyok abortuszellenes, de ez milyen már, hogy az abortusz okés, de házasságon kívül gyerek az gáz! Hát tényleg az ő dolguk, de az ilyen képmutató emberektől rosszul vagyok!

2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!