Van köztetek olyan, aki császárral szült és nem sokra rá (5-6 hónap) teherbe esett?

Figyelt kérdés
Hogyan döntöttetek, mit mondott a dokitok?

2013. jún. 25. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2009 januárban született a kisfiam,és 2010 áprilisában a kislányom.15 hónap van köztük,mindkettő császáros volt.A kislányom,annak ellenére,hogy nemrég volt császárom,tervezett baba volt.Semmiféle probléma nem volt a heggel kapcsolatban.Életem legjobb döntése,hogy ilyen rövid időre vállaltam őket,mert imádják egymást :-) most közösen várják a kistesót :-)
2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnél is így van, mint ahogy az 1. írta. Minden rendben megy, 15hó lesz a 2 fia között, hamarosan szül.
2013. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 27. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ezért ne vetesd el! Gondolom nem véletlen van ebben a kategóriában a kérdésed! Ha az elsőnél minden rendben volt, egészséges vagy te is és a kicsi is, akkor hajrá! Nekem 2006.októberi és 2007.októberi a két nagylányom.
2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!