Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónap különbség császárral?...

Tóth Bernadett2 kérdése:

21 hónap különbség császárral? Hogy sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
Első gyerek is császáros volt, azt mondták a 2. is az lesz. Volt így már vki? Mik a tapasztalatok? Első napok?
2012. febr. 8. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk 20 hónap van, nem automatikus a császár, csak akkor, ha fennáll ugyanaz a probléma, mint az előzőnél. Nálunk ez lett, pedig mindkét szülés megindult szépen, csak nem jött ki a gyerek. Ismerek olyat, akinek csak 18 hónap van a gyerekei között, első császáros, második nem, pedig a 2.-at is úgy akarta, a doki meg nem.
2012. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó lenne! :) Nekem az uh-s doki mondtaq h tuti császár. De remélem nem. Köszi :)
2012. febr. 8. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

21 hónap különbség van a két fiam között. A másodiknál azt mondta a doki, próbáljuk meg sima úton. Életem legrosszabb döntése volt hogy belementem.A doki a végsőkig erőltette,persze császár lett a vége, és komoly mozgásproblémái lettek a babának.Kicsi oxigénhiány, ami szüléskor lépett fel.Így fogalmazták meg kb. 4 hónappal később, amikor feltűnt hogy ez a gyerek nem lusta, hanem egyszerűen nem tud rendesen mozogni.

Úgyhogy a fentiek miatt én úgy gondolom, hogy egy császár után legyen a második is császár, itt nem az a lényeg ,hogy anyuka örüljön, hogy meg tudta szülni, hanem hogy egészséges baba szülessen.

Második császár után könnyebben lábra álltam, de még ma is fájdogál a vágás néha.

2012. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is császárt szeretnék megint, de egyvalamiért nem, a fiamat akkor nem fogom tudni emelgetni... Te ezzel hogy voltál? Egyébként 3 nap után kint voltam a kórházból, szóval remélem most is ez lesz. Leírnád hogy telt az első pár napod? Köszönöm! :)
2012. febr. 8. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:

4 hétig nem emelhettem, így éjjel-nappal volt ott egy nagymama, mivel a nagyobbik még rácsos ágyban aludt.Második császárnál 5 napra szedtek varratot, így addig a kórházban voltunk. Az első császár intenzívebben fájt, de hamarabb rendbe jöttem. A második nem fájt annyira, viszont sokáig éreztem, gondolom nem tudtam annyit pihenni.Ma is van hogy megfájdul, például menses görcs nálam egyenlő a vágási fájdalommal.

Ne hagyd magad, ha biztonságosabbnak érzed a császárt, követeld ki magadnak és a babádnak!

2012. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első nap fájdalomcsillapítókkal telt.Nálunk császár után 6 órával fel kell kelni és visznek le az osztályra.Akkor szidtam őket magamban, de valószínűleg így hamarabb gyógyulsz.

Ahogy levittek az osztályra, egy másik frissen császározottal elmentünk tusolni.Kicsit vicces volt, ahogy támogattuk egymást, de nevetni nem tudtunk a hasfájás miatt:-)

2012. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A császárral tisztában vagyok, nem is volt bajom, hamar felépültem. De most félek h mi lesz a nagyobbik gyerkőccel. Este még szopik, igényli h felvegyem. Így viszont nem fogom tudni gondozni. Ilyesmi tapasztalat érdekelne, ki hogy oldotta meg. Köszi!
2012. febr. 9. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Fekve szoptass!A nagyobbikat úgy vettem fel, hogy valaki fogta a lábát, vagyis tartotta a súlyát, ő meg kapaszkodott a nyakamba, és ölelgetett.Elég röhejes volt, de a kis lelkének nagyon kellett.
2012. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!