Lehet ez az eseményutáni tabletta mellékhatása?

Figyelt kérdés

Május 10-én volt a menstruációm utolsó napja. 12-én volt az aktusunk a párommal és akkor történt a baleset :(

Most, így utólag már tudom, hogy kevés esélye volt annak teherbe essek... de akkor vettem egy eseményutáni tablettát. 13-án bevettem, majd 2-3 napra rá megint megjött...

Utána 2 hétre rá (a normális ciklus előtt 1 héttel) ismét megjött -normálisan-.

Közben csináltam 2 terhességi tesztet is, mindkettő negatív lett.

Csütörtökön kellett volna (a normális ciklusom szerint), hogy megjöjjön, de ma már szombat van és még semmi. Görcsölök, és jöttek a "szokásos" pattanások is, mint menzesz előtt... de vérzés semmi!

A párom nyugtat, hogy nincs gond és ez csak a lórugás hormonadag miatt van, de nagyon félek!

Egyébként kb. 2 hete csináltam az utolsó teszt (mielőtt külföldre kellett volna utaznom), ami negatív lett. Három nappal ezelőttig nem volt köztünk semmi...


Volt valakinek hasonló tünete?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2013. júl. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett egyszer ilyed tabletta de nem voltak ilyen tüneteim! De nem vagyunk egyformák,szerintem is az zavarhatott meg! 1-2 hónap és valószínű helyreál! De csinálj egy tesztet,hogy tuti biztos légy az majd megnyugtat!
2013. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem 2 tesztet. Az egyiket még tegnap délután csináltam meg. Negatív! A másodikat ma reggel, első vizelettel. Szintén NEGATÍV!
2013. júl. 7. 09:20
 3/3 fcsenike ***** válasza:
én már 2x is használtam esemény utánit. Nekem is megjött utána. De sajnos már nem emlékszem, hogy volt e zavar a ciklusoknál. De biztos. Hiszen erős hormon hatású készítményt vettél be. Tuti felborult a rendszer...de nyugi. Visszaáll az!
2013. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!