Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eseményutáni tabletta mellékha...

Eseményutáni tabletta mellékhatásai mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Már ha jelentkeznek? Hány órával utána?
2012. jún. 23. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
rá van irva a tájékoztatóra
2012. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én nem találtam, csak azt,hogy milyen mellékhatásai lehetnek!

De hogy mikor, az nincs ráírva!

2012. jún. 23. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen gyógyszert vettél be, így lehet, hogy feleslegesen írom, de hátha segít. Még 12 éve vettem be egyszer esemény utánit, Postinort. Nem emlékszem, hogy bármi mellékhatása lett volna, de a menzim úgy bekavarta hogy 2 hetet késett. Nőgyógyász megvizsgált, mondta, hogyha 1 hét múlva sem jön meg, akkor tesztelünk. De megjött. Pedig akkor már majdnem beleéltem magam, hogy kisbabám lesz. Hozzáteszem 18 elmúltam már, tehát beállt ciklusom volt előtte.
2012. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Escapelle a neve!

Még délelőtt 10-kor vettem be, eddig semmit nem érzek!

Sosem kellett még a 30 évem alatt ilyet bevenni, azért nem is tudom,hogy lesz-e hatása.

Viszont fősulis koromban a barátnőm bevette és ő hányt!

2012. jún. 23. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Azt nem ismerem (szerencsére). Gondolom, hogy ezzel is úgy van, hogy kinek hogyan reagál rá a szervezete. Szerintem az a jó, ha nem hányod ki. :) Azt is csak feltételezem, hogy ez az esemény utáni jobb fejlesztés, mint annó a Postinor, az egy hormon-lórúgás volt. De tuti, hogy nem hánytam tőle!

Baleset előfordulhat, 30 évesen pedig mégcsak le sem nézhetnek, mint egy 16 évest. :) Úgyhogy nyugi, biztos nem lesz baj!!!

2012. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten elolvastam a betegtájékoztatót. Én úgy értelmezem, hogy egyrészt egyáltalán nem kell mellékhatásnak lennie, illetve elég kevés embernek van, másrészt szerintem elég hamar jelentkeznie kell. Úgy mint bármelyik gyógyszernél, ha a szervezeted valamiért rosszul reagál rá, akkor néhány órán belül jön (hányás, szédülés, rosszullét). Írja is, hogyha 3 órán belül kihányod, újat kell bevenni. Tehát kb. 3 óra alatt szívódik fel. Nyilván csak akkor fog kiderülni, hogy a ciklusodba bekavart-e, ha nem jön meg időben. De ha 3 hét múlva csinálsz egy terhességi tesztet, az úgyis 100 %-ban megmondja, hogy használt-e.
2012. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű az lesz az egyetlen "mellékhatása", h 3-4 napon belül elindít egy bitang erős mensit, amitől görcsölni fogsz és több vér jön ki, mint a "normál" mensid alatt. Másra nemigazán "alkalmas", csak extra mennyiségű hormon van benne, a májad kicsit megdolgoztat(hat)ja.
2012. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!