Van még abortuszellenes nő?

Figyelt kérdés
Én feminista vagyok, és egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy a mai világunkban még mindig vannak olyan emberek, akik nem engednék meg egy nőnek, hogy azt tegyen a testével amit akar. És sok nő is így van ezzel. Kiborítónak találom azt is, hogy rengeteg embernek még mindig nem jutott el a tudatáig az, hogy ezzel nem ölünk meg senkit, és a max. 12 hetes magzatnak nincsenek funkcionáló szervei, érzelmei.

2013. júl. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
most miért kell az oldalon megint vitát elindítani? te ezt gondolod valaki mást. nincs ebbe semmi rossz. vannak akik azért ellenzik ennyire mert sajnos nem lehet nekik babájuk. és szívesen örökbe fogadnának ujszülötett de annyira meg van szigorítva hogy ez nagyon nehéz. és ha nem akar gyereket lehet védekezni is. sok megoldás van rá.
2013. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azt találom kiborítónak, hogy egyesek nem tartják gyilkosságnak az abortuszt.És szerencsére még sok nő így van ezzel...
2013. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
94%
Igen, vannak még abortuszellenesek. Én sem repesek érte, bár nem gyilkosozok, főleg nem a körülmények ismerete nélkül.
2013. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
54%
A másik véglet vagyok. A vita pedig felesleges, mert egyetlen soroddal sem értek egyet. Tehát biztos, hogy nem tudunk olyan beszélgetést folytatni, amiben kompromisszumra jutunk. A várandós nő teste már nem csak az övé. A 12 hetes magzat meg ember a szememben. Ez van. Ettől a kérdéstől én nem borulok ki, mindenki azt tehet, amit akar, a jogrendszer megengedi, tehát nem tudom, neked miért kell kiborulnod, hisz tényleg azt csinálhat minden nő, amit akar.
2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Nem akartam vitát indítani, habár imádok vitatkozni. :)

nyilván én sem buzdítom abortuszra a nőket, de egy olyan esetben, amikor vagy pénzügyi vagy egészségügyi akadályai vannak a gyermek megszületésének, akkor miért kockáztassunk?

2013. júl. 18. 17:45
 6/65 anonim ***** válasza:
41%
Számomra is hihetetlen, és egyetértek veled. De vigyázz, mert ezen az oldalon kb. darabokra fognak szedni..
2013. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
81%

A magzat 6. hetes korától a 12. hétig kialakul minden szerve. A 12. hetes uh-n már minden látszik, tehát maradjunk annyiban, hogy vannak, és érzelmei is vannak, csak nyilván nem olyanok, mint egy megszületett embernek.

11. hetesen pl. már szopja az ujját.

Ezeket jó, ha tudod.


Más kérdés, hogy igen, az anyának joga van dönteni a magzatról. Erre egy halom törvény feljogosítja, kevés egy ember (vagy több ember), hogy csak passzióból ennek ellent mondjon.


Én egyébként ellene vagyok, és ehhez is jogom van. De soha nem szólnék bele senki életébe. Szerintem te se tedd. Mellette érvelni pontosan annyira gáz, mint ellene.

2013. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
69%
Vannak még olyan feministák, mint a kérdező? Te jó ég...!
2013. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Kedves utols! Ha valóban így lenne és minden nő a világ bármely pontján azt csinálhatna a testével amit akar, akkor nyilván nem érdekelne ez a téma engem sem Ennyire. Senkit nem akarok meggyőzni.
2013. júl. 18. 17:47
 10/65 anonim ***** válasza:
56%
Abból a pici magzatból később egy egészséges ember lenne ezt mindenki tudja tehát ez gyilkosság. Annak a gyereknek joga van eldönteni hogy akar-e élni és ennél nem lehet fontosabb a nő önző döntése. Főleg amikor nem csak az abortusz van mint lehetőség hanem örökbe adás ezáltal normális szülőhöz kerül egy gyerek. Érdekes hogy ilyenkor hol vannak azok akik a halálbüntetés ellen azzal érvelnek hogy nincs jogunk egy másik ember élettét elvenni még akkor se ha ő elvett egy életet. És itt egy ártatlan gyerekről beszélünk miért nem kel.l elvenni az életét ilyen ostoba, önző feminista propaganda miatt? Ráadásul a fehér kultúrkörben és nálunk is csökken a népesség. Semmilyen indok nem lehet tehát az abortuszra csupán a ti önző érdekeitek.
2013. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!