Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vajon női nőgyógyászok is...

Vajon női nőgyógyászok is végeznek abortuszt?

Figyelt kérdés
Na nem, mintha a végeredményt tekintve lenne különbség, csak úgy érdekelne.
2013. aug. 7. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik, valamelyik nem, pont, mint a férfi nőgyógyászoknál!
2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Elárulom Neked a szomorú tényt, hogy még mielőtt vizsgáznak a nődokik (mindegy hogy nő vagy férfi), minimum küretet csinálniuk kell. Sajnos.

Miből gondolod amúgy, hogy a nők ne végeznének?

A nők sok szempontból sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni, mint a férfiak. Most abortusztól függetlenül gondolom.

2013. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmit. Sem hogy végeznek, sem pedig, hogy nem. Bár őszintén szólva nekem ez így még bizarrabb és elrettentőbb, mintha férfi végezné. Nem tudom, miért.
2013. aug. 7. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém igen(nekem hála Istennek soha nem volt)holott 3 gyerekes anyuka...az 1.gyerekemet olyan férfi dokinál szültem,aki nem végzett abortuszt.!2 fiú+10.5 hónapos csajszi anyukája
2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Istenem, de borzasztó, kedves utolsó! Megint leszámoltam egy illúziómmal...
2013. aug. 9. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell nekik a tanulóidő során, hogy pl egy spontán megindult vetélést be tudjanak fejezni. úgy tudom, kérhetik, hogy ők csak ilyennél szeretnének asszisztálni, meg munkába állásnál is kérhetik, bár többnyire kuss a nevük, de amennyire kevés az orvos Magyarországon, elvileg nem kellene, hogy gondjuk legyen ebből.

Ha nőgyógyászt akarsz most épp választani, akkor kérdezd meg tőle, ez a legtisztább, nem a neten kérdezni utána, mert tényleg egyre több férfi nőgyógyász is van, aki nem végez.

2013. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, de már 3 gyermekem van, így tervezni nem tervezek már többet. Ha mégis jön, hát jön. :) Az orvosomtól meg nem mertem soha megkérdezni, bár mindig úgy sejtettem: ő is végez abortuszt. :(
2013. aug. 13. 07:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőim mondták, mikor gyakorlaton láttak küretet, hogy a doktornő milyen durván beszélt egy pácienssel műtét közben. Persze a beteg altatva volt...de akkor se üssenek meg olyan hangnemet...szerintem. Egyébként ez a nő egy három vagy négygyerekes közel negyvenes anya volt, akinek a párja hallani sem akart újabb gyerekről, ráadásul munkanélküli is volt. Ki tartana így meg még egy gyermeket...? Szóval nem egy felelőtlen tini volt, aki minden évben 2-3-szor jár küretre.

Summa summárum, egyezik a véleményem azzal a h.szólóéval, aki szerint a (dr.)nők kegyetlenebbek tudnak lenni.

2013. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha ilyen a hangneme, akkor minek végzi el az abortuszt?????? Akkor mondja azt, hogy ő erre nem hajlandó, max missed ab-t végez.
2013. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, minek végez...gondolom, később ha nagyobb tekintélye , rangja lesz a dr.nőnek, már megengedheti magának, hogy ne végezzen ab.t.
2013. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!